צימר על שפת הכנרת חופשה משפחתית מושלמת

עורך תוכן צימרים15/08/2014

אתם מתכננים את החופשה שלכם אבל רוצים לחוות חוויה קצת אחרת, אם אלמנטים נוספים וייחודיים? התשובה היא ללא ספק צימר על שפת הכנרת, הכנרת הינה האגם הגדול ביותר בישראל והיעד המבוקש ביותר בתקופת חופשת הקיץ.

התשובה מתחילה במים הכחולים והשקופים המשקפים את צבע השמיים, השמש המשתקפת על פני השטח של האגם, והעורף ההררי המתערבב בצבעים של הצמחייה, עם נוף כזה אין לכנרת הרבה "יריבים" בארץ, צימר בכנרת הוא פתרון מושלם לחופשה משפחתית או זוגית מושלמת ומיוחדת באמת.
הצימרים בכנרת מגוונים מאוד והם יודעים לתת פתרון גם לזוגות רומנטיים, קבוצות חברים, ומשפחות, כך שבחירת צימר בכנרת  תענה על כל צרכיך המשפחתיים או האישים, צימרים בכנרת עושים הכל על מנת שהחופשה שלך תהיה מושלמת, החל מבריכה בצימר, וג'קוזי גדול ומפנק, והכי חשוב צימר מרווח ורומנטי שגם לזוג עם משפחה גדולה יכול להחזיר אותו לתקופות רומנטיות אחרות בחייו.
באתר שלנו אתה יכול למצוא הצעות מיוחדות במחירים סבירים עבור צימר בכנרת, צימר בכנרת ייתן לך את ההזדמנות להירגע מול הנוף המדהים ותחת השמש שחיה באגם הכחול והמרענן, כדאי לנסות ספורט אתגרי כגון גלישת רוח ושייט, באפשרותך לארגן שיט בסירה גדולה שתקיף את הכנרת, דבר נוסף שאתה יכול לעשות הוא לשכור אופנוע ים  ובנהיגה סביב האגם להתפעל מסלעי הבזלת האימתניים, הפתרון של צימר  הוא באמת מושלם לכל הטעם וכל הגילים. בסביבת הצימר תמצאו מסעדות רבות, אטרקציות שונות, ישנם באזור הכנרת גם בריכות עם מגלשות מים ומגרשי משחקים לילדים שלך, כך שלא תרגיש בשום חסרון. הזמן עוד היום צימר בכנרת.
איפה תמצא צימרים ליד הכנרת?
במושבה כנרת תוכלו למצוא מספר צימרים מפוארים המתאימים גם לזוגות וגם למשפחות.
"קמילה ריזורט" מלון בוטיק ברמה אחרת, ישמח לארח אתכם
"חלום בכנרת" צימרים מרווחים ומפוארים עם בריכה ונוף לכנרת
"וילת גן עדן" וילת אירוח מפוארת עם בריכה וג'קוזי ענק ונוף מדהים לכנרת.
"וילת פנינה בכנרת" וילת אירוח
צימר "שירת הכנרת" במושבה כנרת
 

צימרים נוספים תוכלו למצוא בעיר טבריה "אחוזת כינורות" צימרים מפוארים עם בריכה על צלע של הר הפונה לאגם הכנרת.