האטרקציות באזור הווילות וחשיבותן

טירן מוגרבי 03/11/2014

יציאה לחופשה משפחתית, במיוחד עם ילדים קטנים, דורשת מאתנו התארגנות מראש והכנה שתאפשר תעסוקה לכל הנופשים. לכן, כאשר אתם ניגשים לאינטרנט לערוך חיפוש על חופשה בווילה למשפחות או בווילה לזוגות כדאי לברר על אטרקציות ופעילויות בסביבה. אלו יכולות להיות מסעדות, אתרי תיירות, מסלולי טיולים פארקי מים ועוד. ארגון נכון ומקיף יכול לשדרג מאוד את החופשה בווילה.

האטרקציות באזור הווילות וחשיבותן

 

אז למה בעצם האטרקציות תורמות והאם כדאי להתחשב בחגים? ואיך להתכונן כמו שצריך?

למה לבחור בווילה בקרבת אטרקציות?

אין ספק שחופשה בווילה זו אטרקציה בפני עצמה, במיוחד אם אתם חולקים את החוויה עם בני משפחה או זוגות נוספים. יחד עם זאת, כל חופשה בווילה תשודרג מאוד עם קרבה למקומות בילוי ואטרקציות נוספות שיכניסו לחופשה חוויות מהנות. כשיוצאים לחופשה עם הילדים בווילה למשפחות סביר להניח שהילדים יחלו להשתעמם לאחר מספר שעות וירצו עוד, אטרקציות בקרבת הווילה הם אופציה מצוינת לבלות עם הילדים. בין אם מדובר במסלול הליכה ארוך או קצר, פארק מים משעשע, או אתר תיירותי בתשלום, כדאי לצאת להתאוורר ולהפיק את התועלת מהסביבה. כשתחזרו לווילה הילדים כבר יהיו עייפים אחרי שעות של פעילויות ויירדמו תוך זמן קצר, ולכם המבוגרים תהיה את ההזדמנות לבלות וליהנות באינטימיות בג'קוזי ובבריכה.

וילה ואטרקציות בהתאם לעונה

מדינת ישראל, כמה קטנה בגדולה ככה גדולה בהיצע החופשות. יחד עם מזג האוויר הנוח בכל עונה יש לנו מדינה שופעת אטרקציות שניתן להפיק מהם את המיטב אם נדע מה מתאים לכל תקופה. הקיץ יהיה שווה אם תבחרו בווילות הסמוכות לאטרקציות מים וחופים או מסלולי טבע הכוללים הליכה במים. באביב מומלץ לבחור בווילות בקרבת מטעי קטיף ואזורים של פריחה יפה וגם בקרבה לאטרקציות אקסטרים. בעונת הסתיו הכי מתאים לנפוש בווילה הקרובה למסלולי הליכה עם אוויר נעים ובלי לחות מעיקה. וכמובן בחורף הקריר כדאי לשכור וילה בקרבת אטרקציות עם מעיינות חמים. כאשר החופשה בוילה מתארכת למספר ימים השיקול לגבי האטרקציות בסביבה הינו משמעותי. לכן, בצעו רשימה ורשמו מה יש בסביבת הווילות האופציונליות ובחרו את הווילה המציעה את מגוון האפשרויות שהכי מתאימות לכל טווח הגילאים וגם לעונה.

מתארגנים ולא שוכחים שכולם שותפים

רצוי להפוך את נושא האטרקציות לעניין משפחתי ולאפשר לילדים להכריע בהחלטה על מנת שירגישו שגם הם תרמו את העדפתם בחופשה. כך לדוגמא אם בחרתם לצאת לחופשה בווילה באזור הגליל ורמת הגולן, ערכו חיפוש מקיף ורשמו את האטרקציות הנמצאות בקרבת מקום, תנו לילדיכם לבחור איזו אטרקציה הם רוצים לכל יום במהלך החופשה וחסכו לעצמכם ראש וויכוחים במהלך הנסיעה. במקרה שהחופשה שלכם כוללת עוד זוגות או משפחה נוספת, כדאי להתכנס ולהחליט יחד על האזור הרצוי והאטרקציות ולהתקשר לכל אותם המקומות מראש בכדי לברר אם קיימות הנחות על כניסה קבוצתית וכדומה.

בעונת החגים והחופש הגדול ישנו היצע גדול של אירועי הפנינג ופסטיבלים, אם אתם מתכננים לצאת לחופשה בווילה משפחתית בזמן הזה מומלץ לבדוק ולאתר את אותם אירועים מיוחדים באזורי העיירה והישובים של הווילות העומדות לרשותכם לבחירה.