חופשה בווילה - דברים שחשוב לבדוק

טירן מוגרבי 05/11/2014

כמו בכל שנה אנשים מחפשים אחר חופשת קיץ או חופשת חורף מהסרטים. אין ספק שהחופשה משחררת אותנו משגרת החיים, ובכדי להפוך אותה לחופשה ייחודית וחווייתית יש לקחת בחשבון את כל מה ששירותי הווילה מציעים. להלך כמה טיפים באשר למכלול דברים שיש לבדוק על קיומם בווילה.

 

בוחרים את הנכון ביותר

לאחר שהחלטתם על המיקום הגיאוגרפי ושאר הדברים, מגיע השלב המכריע. לבדוק האם הווילה שבחרתם אכן מספקת את השירותים המצטיירים מהפרסום שלה? זהו הרגע בו תצטרכו לברור בהתאם על מנת להשיג את החופשה שתכנתם. התאימו את אופי החופשה לאבזור שבווילה. טיפולי ספא, סאונה, ג'קוזי, מיטות נוחות, סרטים, או לחלופין, בריכת שחייה, שולחנות משחקים ועוד. אלו דברים שאין לוותר עליהם אם אתם מתכננים להעביר חופשה בהנאה אתם חייבים להפנות את תשומת הלב לדברים הללו.

אילו שירותים מוצעים לכם?

רגע לפני שתבצעו את ההזמנה הסופית, רצוי לברור מהם הפינוקים שהווילה מציעה לכם. האם אותם פינוקים יספקו אתכם ואת משפחתכם? במסגרת בחירת האטרקציות יש לבדוק תחילה אתרי אטרקציות ואף מסעדות הנמצאות בסביבת הווילה הרצויה. כמעט כל משפחה תעיד על אהבתה לסעודות על האש איכותיות, לכן חשוב לוודא כי פינת הברביקיו והמטבח המאובזר אכן יוכלו להעניק לכם את האפשרות להפוך את החופשה לחוויה אולטימטיבית.

לא לשכוח את הפרטים הקטנים.

דבר נוסף שמאוד חשוב לבדוק ולברור הוא עניין חדרי השינה בווילה. בדקו האם קיים בחדרים פינות פינוק כמו פינה לצפייה בסרטים, ג'קוזי ואף מקלחת ושירותים מרווחים? אלו דברים שלא כדאי לוותר עליהם. אם אתם נמנים עם אוהבי המוסיקה והשירה, מערכת קריוקי או מערכת הגברה ללא ספק יעצימו את החוויה ויעניקו לכם אטרקציה נוספת לבילוי משותף. מעבר למה שכבר צוין, ראוי לומר שבימי החורף בריכה מחוממת תעניק ערך מוסף לחופשה, אם תשאלו רבים שכבר היו בוילה עם בריכה מחוממת, תדעו שהיכולת להיכנס להשתכשך בבריכה חמה בימי החורף הקרירים, יהפוך כל חופשה לחוויה בלתי נשכחת.

ומה עם הילדים?

אם החלטת לנפוש בוילה למשפחות עם הילדים הקטנים, מומלץ לבחור גם פינת משחק לילדים. אם תרצו להגיע לחופשה מושלמת חשוב שתדאגו לפינה קטנה אשר תשמש כמקום משחק והתפרעות לילדיכם בשעות הפנאי.