חופשה משפחתית בצפון - וילות ליד הכנרת

עורך תוכן וילות03/12/2014

אגם הכנרת המוכר לכל אחד מאתנו הפך מזמן ליעד תיירותי לכל נופש ותייר שמגיע לאזור הצפון, עם התפתחות התיירות סביב הכנרת שהחלה במסעדות ליד הכנרת, בתי מלון, אטרקציות ליד הכנרת אנו עדים בשנים האחרונות להתפתחות נוספת והיא וילות בצפון ליד הכנרת.

חופשה משפחתית בצפון - וילות ליד הכנרת

 

בשנים האחרונות ענף הווילות בצפון עבר מהפכה לא קטנה, וילות רבות בצפון צמחו לפתע כמו פטריות אחר הגשם כאשר המרכיב העיקרי שלהם זה יוקרה, יוקרה וכמה שיותר יוקרה. אבל נדמה כי דווקא וילות ליד הכנרת הפכו ליעד פופולרי מאוד בקרב הנופשים.

היתרון באירוח בוילה הוא גדול מאוד במיוחד למשפחות או סתם למספר זוגות שרוצים לנפוש ביחד, אירוח בווילה מקנה לנופשים פרטיות מלאה מה שמותיר אותם להתפנק משלל האטרקציות שהווילה יכולה להציע, החל מבריכה פרטית ועד לשולחן סנוקר מקצועי ומערכות גאדג'טים משוכללות.

אבל התחרות על ליבו של הנופש לא מסתיימת כאן רבים מבעלי הווילות בצפון מעלים את רף האירוח בכל שנה ושנה ומציעים להם גם וילה עם בריכה פרטית, ארוחות שף, ואפילו אפשר למצוא וילה עם מגרש מיני גולף לדוגמא סוויטות עלמה. האירוח בווילות ליד הכנרת נותן לנופש את האפשרות להיות במרחק נגיעה מהכנרת ומשלל האטרקציות שהיא יכולה להציע.

אבל כידוע במדינתנו הקטנה כל תופעה שהופכת להיות טרנד טומנת בתוכה סכנות לא מעטות, רבים יציגו לכם את הווילה שלהם בתמונות בצורה כה משכנעת שרף הציפיות שלכם מתנפץ עם הגעתכם לווילה לכן חשוב שתבדקו מספר פרמטרים לפני שאתם בוחרים את החופשה שלכם בווילות בצפון או בווילות ליד הכנרת והם:

  1. חשוב שהאתר בו אתם מזמינים את החופשה יכול להציג לכם מימד נוסף בוילה כמו וילה עם סיור וירטואלי, סרטון תדמית ועוד....
  2. חשוב לקרוא את התגובות ל האירוח בוילה ואם אפשר לבקש המלצות נופשים זה מבורך.
  3. לשאול את כל השאלות אפילו אם הם נשמעות לכם מיותרות ומכבידות.
  4. והכי חשוב כבר בשלב התכנון שלכם לנפוש בווילות בצפון או וילות ליד הכנרת לבדוק מהו הרכב הנופשים שלכם, יש הבדל בלחפש וילה ל-3 זוגות ללא ילדים לחיפוש וילה ל-3 זוגות עם ילדים.

לסיכום ענף הווילות בצפון אט אט מהווה תחליף מרענן לצימרים בצפון בכל הקשור לאירוח משפחות אבל לא רק.

חופשה מהנה