צימרים בחד נס

עורכת תוכן צימרים22/12/2014

צימרים במושב חד נס הם ממש נס גדול לרמת הגולן. ישוב חד נס הוא ישוב קהילתי קטן הנמצא מצפון לכנרת ובסמוך לגדה המזרחית של הירדן. בשנים האחרונות הפך היישוב זה לאימפריה בכל הקשור לאירוח וצימרים בצפון. בניית הצימרים ומקומות האירוח אינה הסתיימה והמגוון הרחב הופך את הישוב לאטרקציה בפני עצמה. אותו יישוב שהוקם בשנת 1989 על שם ארבעה ישובים שפונו מסיני, הפך עם השנים ליישוב תיירותי מאוד המארח אלפי נופשים מדי שנה.

צימרים בחד נס

 

צימרים בחד נס – צימרים לכולם !

חד נס הוא ישוב קהילתי קטן, בו מתגוררים בדרך קבע כ700 אנשים. ניתן למצוא צימרים לזוגות בחד נס וכן צימרים למשפחות בחד נס. מקומו הייחודי של הישוב מאפשר לכם ליהנות מחופשה מיוחדת במינה המשלבת נופש במקום השופע פעילויות שונות. בסביבות חד נס תוכלו למצוא אטרקציות מגוונות כגון: מסלולי טיול ברמת הגולן, רכיבה על סוסים, טיולי ג'יפים וטרקטורונים, ביקור ביקבי בוטיק, אטרקציות לילדים וכדומה.

צימרים לזוגות במושב חד נס

בניית הצימרים בחד נס נעשתה באופן כל כך ייחודית, כך שההגעה לחד נס וחופשה במקום הופכים כל נופש זוגי לחופשה רומנטית אוטנטית. זוגות רומנטיים המגיעים לראשונה לחד נס, לרוב חוזרים שוב ושוב אל המקום על מנת ליהנות מהאווירה הייחודית, הנוף הקסום והשלווה העוטפת את האזור כולו. צימרים לזוגות בחד נס בדרך כלל מפוארים וכוללים את מיטב האבזור המתבקש מצימר איכותי. הצימרים בחד נס בנויים כך שמכל צימר נשקף נוף מרהיב, והשירות של בעלי המקום מעלה את רמת החוויה של החופשה בכמה דרגות.

צימרים בחד נס, גם בחורף !

כאשר אני מדברת על צימר בחד נס, אינני מתכוונת אך ורק לצימר המתאים לעונת הקיץ החמה. חשוב לדעת כי יש לא מעט צימרים בחד נס אשר כוללים בריכת שחייה מחוממת ובחלקם אף מקורה ולכן ניתן להזמין צימרים לחורף וליהנות ממחירים מוזלים מאשר מחירי אותם צימרים יוקרתיים בעונת הקיץ. בשל הביקוש הרב בעונת הקיץ, המחירים משתנים בהתאם.

חופשה נעימה!