צימרים עם ספא

עורכת תכן צימרים25/12/2014

דבר אחד אין לי בו ספק וזה שלכל צימר בארץ אנו באים על מנת להירגע ולחדש אנרגיות. צימר זהו המקום בו תוכלו להתרחק מכל לחצי היום יום והשגרה הלא פשוטה, ופשוט לשבת, להירגע בצורה נוחה ונינוחה, ליהנות מן השקט ומתקני הצימר המפנק שלכם.

צימרים עם ספא

צימרים עם ספא אלו למעשה צימרים רגילים שהועלו לשלב הבא מבחינת האיכות שלהם. מדובר במתחמים מדהימים, עם עיצוב ייחודי וכמובן שפע מתקני ספא מדהימים ביותר להנעמת השהות של האורחים לאורך כל חופשתם בצימר.

ג'קוזי כבסיס לצימר עם ספא.

קשה לחשוב על צימר ספא אשר אין בו מתחם ספא. חשוב להבין את ההבדל בין מתחם ג'קוזי רגיל לבין מתחם ג'קוזי ספא, צימרים עם ג'קוזי ספא הם צימרים בהם תוכלו למצוא אמבט גדול יחסית עם שפע זרמים חמים, אשר אתם יכולים לשלוט על עוצמתם. מעבר לכך, תוכלו להכניס אל הצימרים שמנים מיוחדים וריחניים, כך שתוכלו ליהנות מטיפול גוף שלם ממש בתוך צימר עם ספא !

מה עוד מציעים לנו הצימרים עם ספא?

ניתן להזמין אל צימרים עם ספא מגוון רחב של טיפולים מפנקים. צימרים המספקים חבילות ספא הם צימרים אשר יש להם הסכמים עם חברות שונות שמעניקות טיפולי ספא. אותם טיפולי ספא ניתנים לאורחי הצימר בהנחה מסוימת, כיום ניתן למצוא דילים הכוללים שהות בצימר+ טיפולי ספא מפנקים במיוחד במחירים משתלמים. הטיפולים ניתנים גם באופן זוגי כך שתוכלו ליהנות ם בן/בת הזוג מטיפולי ספא מרגיע ומהנה יחדיו.

לצימרים עם ספא יתרונות רבים, הם כוללים עוד מגוון עצום של אטרקציות מדהימות ומפנקות במיוחד. בצימר עם ספא תוכלו לשהות בתוך סאונה יבשה או רטובה וליהנות מהטמפרטורות הגבוהות. או לחלופין לטבול בבריכת גלים עם זרמים חמים וכמובן לא נשכח את ארוחת הבוקר עם התפריט העשיר והבריא במיוחד שיחזק את גופכם.

בילוי נעים.!!