צימרים לדתיים

עורכת תוכן צימרים30/12/2014

כאשר אני אומרת צימרים לדתיים אני מתכוונת לצימרים שעוצבו ואבזרו בצורה כזאת שתהיה נוחה למגזר הדתי. אורח החיים הדתי מצריך תשומת לב מיוחדת בפרטים הקשורים בחיי היום יום כמו שמירת הכשרות, המצוות וההלכות של הדת היהודית. מסיבה זו, כאשר משפחה דתית חפצה בחופשה בטבע, עליה לבחור בצימרים לדתיים על מנת להעביר את החופשה בקלות ובנוחות.

צימרים לדתיים

 

צימרים לדתיים – מה הייחוד בהם?

צימרים המוגדרים כצימרים לדתיים מפנקים לא פחות מצימרים אחרים. וודאי שאלתם את עצמכם מה למעשה מיוחד כל כך בצימרים לדתיים, ועד כמה הם שונים משאר הצימרים? ראשית, חשוב לציין כי צימר לדתיים כולל את כל הפינוקים והמנעמים המוצעים בצימרים השונים. בקתת עץ בחיק הטבע, אווירה קסומה, נוף מדהים, חדרי שינה נוחים ומעוצבים, מטבח מאובזר לבישול, מיטה זוגית נוחה וכמובן ג'קוזי ספא מפנק, כל זאת ועוד הופכים את הנופש בצימר לדתיים לחוויה יוצאת דופן ומפנקת.

כשרות בצימרים

בשונה משאר הצימרים, צימרים לדתיים צריכים להתחשב בהגבלות והאיסורים של הדת היהודית וכן בחובות שעל האדם הדתי לבצע בזמן חופשתו. הדבר החשוב ביותר הוא שמירת הכשרות. המטבח בצימרים לדתיים מעוצב כהלכה, הפרדת הכלים, הכיורים והסכום ובנוסף ישנו כלי לנטילת הידיים לפני הארוחה. צימר כשר מאפשר לאותם נופשים לבשל ולאכול בצימר ללא חשש.

שמירת השבת בצימר

לרוב נדמה כי יציאה לנופש בסופי שבוע היא בעיתית עבור הציבור הדתי, אך כיום זו אינה מהווה יותר קושי עבור המטיילים הדתיים. צימרים לציבור הדתי מאפשרים לכם לקבל את השבת ולשומרה כהלכה וללא דאגות מיותרות. בצימר לדתיים תמצאו את כל הציוד והמכשור הדרוש על מנת שהשבת תעבור בקלות ובנעימות, ממש כמו השבת בבית. צימרים לדתיים מספקים לאורחים פלטות שבת בהן ניתן לחמם את הארוחות השבת ולהתענג על טעמו של אוכל חם וביתי. כמו כן, קיים כלי כיבול של מים חמים, שעוני שבת ואביזרים נוספים שמקלים על שמירת השבת בחופשת הטבע בצימרים. עוד תוכלו למצוא בצימרים לדתיים: כלים לקבלת השבת, גביעי קידוש, נרות, סט להבדלה ועוד.

כיום, הציבור הדתי ושומרי המסורת אינם צריכים לחשוש עוד משכירת צימרים מאחר וישנו מגוון רחב של צימרים המותאמים לצורכיהם הייחודיים של הדתיים ואורח חייהם. כך תוכלו לצאת לטייל בארץ ישראל היפיפייה, להתענג על נופיה הקסומים וכמובן להתפנק בצימר נוח וכשר, לבשל ארוחות טעימות, לישון בנוחות ולנפוש ללא חששות. בנוסף, אם תצאו לנפוש בסוף השבוע, תוכלו לקבל את השבת בטבע ולחוות עונג שבת שאין שני לו במקומות הכי יפים בארץ.