מלון בוטיק או צימר בצפון?

עורכת תוכן מלונות בוטיק08/02/2015

כבר כולנו יודעים כי כרגע בעולם הנופש, 2 הבחירות הלוהטות ביותר נעות בין צימרים למלונות בוטיק בקרב הנופשים בישראל. לכל אחת מהן חווית אירוח שונה בתכלית אך יחד עם זאת יש לא מעט אנשים אשר נוטים להתבלבל ביניהן. בכתה זו אנסה להבהיר לכם מהו ההבדל העקרוני בין מלונות בוטיק וצימרים וכן אבהיר מדוע ישנה העדפה למלונות בוטיק.

מלון בוטיק או צימר בצפון?

 

בין צימרים יוקרתיים ומלונות בוטיק יש לא מעט דברים משותפים. הן צימרים והן מלונות בוטיק מהווים יחידות אירוח איכותיות ומעוצבות במיוחד אשר משאירות בחוץ את ההמולה שאנו מכירים מבתי מלונות שונים בארץ. בזמן אירוח מאחד מבין האופציות הללו, האורחים יכולים להתמסר לשקט ופשוט ליהנות. עוד עניין שניתן לראות גם בתעשיית הצימרים היוקרתיים וגם במלונות הבוטיק הוא הדגש על האיכות מאשר הכמות, נתון זה משוך אליו לא מעט נופשים אשר מבקשים להימנע מבלגאן ורעש מיותרים.

אז מה בעצם מייחד את מלונות הבוטיק?

מלונות בוטיק הם הכלאה של יחידת נופש מבודדת ומלון יוקרתי. הכלאה זו לוקחת את הטוב ביותר מבין שתי העולמות ויוצרת סגנון נופש חדש ואטרקטיבי. מצד אחד מלונות בוטיק מציעים לכם סוויטות אירוח מופרדות המעניקות תחושת אינטימיות, אקסקלוסיביות ויוקרה ומצד שני מציעים לכם את כל התוספות והשירותים שרק מלון בוטיק יכול להציע לכם כגון: מתחם ספא סמוך, שירות חדרים, מרתף יינות ועוד.

מלונות הבוטיק אינם מכילים כמות עצומה של חדרים ואין סוף אורחים, לרוב מדובר במלונות קטנים המכילים מספר מצומם של חדרי אירוח המאפשרים אכלוס של מקסימום כמה עשרות אורחים לשהייה בו זמנית.

מלונות הבוטיק מספקים לאורחיהם את טעם החלום המתוק שיש לכל אחד מאתנו, פינוק מכף רגל ועד ראש. לתת לעצמנו את את האפשרות לנפוש כמו בסרטים, עם אוכל טוב, שירות אדיב ומקצועי, שפע אפשרויות בילוי וכל זאת ללא הצורך לצאת ממתחם מלון הבוטיק אפילו פעם אחת – ממיטת השיזוף המפנקת אל הבריכה, מהבריכה אל הסאונה ומהסאונה את המיטה המפנקת בחדר השינה, לאחר מנוחה קצרה תגיעו אל חדר האוכל העשיר ותהינו ממנות שף איכותיות, מה עוד ניתן לבקש?

עניין נוסף הוא אופי הבנייה של מלונות הבוטיק בארץ. מרבית ממלונות הבוטיק נבנו במבנים ישנים המכילים היסטוריה מעניינת, החל ממרכזי ישיבות ועד למבני חקלאות שהיו לב ליבם של האזור. בדרך כזו או אחרת המיקום המרכזי של מלונות הבוטיק שם את האורחים בעמדה נוחה ביותר להגיע לשפע האטרקציות הנמצאות מחוץ למלון, יתרון משמעותי ביותר לאלו המחפשים לשלב מעט פעילות בזמן חופשתם.