סוגי מלונות בוטיק בארץ

עורכת תוכן מלונות בוטיק15/02/2015

עד היום דורגו המלונות בארץ על פי מספר הכוכבים שלהם. כעת ניתן לסווג בתי מלון על פי אופיים: מלונות ספא, מלונות יוקרה, מלונות הכול-כלול ומלונות בוטיק הנחשבים לדור הבא בקרב מלונות היוקרה. האירוח במלון בוטיק זוהי חוויה אשר כל אדם צריך להרשות לעצמו לפחות פעם בחיים.

סוגי מלונות בוטיק בארץ

 

מלונות בוטיק כוללים את כל מה שקיים במלונות יוקרה אך מה שמייחד אותם הוא גודלם. מדובר במלונות קטנים שמספר החדרים שלהם לא עולה על 100 חדרים, דבר אשר יוצר אינטימיות, אווירה שקטה ויוקרתית אך יחד עם זאת ביתית וחמימה. ישנם מספר מלונות בוטיק בישראל אשר עוצבו ותוכננו ברמה גבוהה מאוד, חלקם יאפשרו לכם לחזור לתקופות היסטוריות רומנטיות וחלקם יאפשרו לכם להכיר ולחוות מקומות מוכרים בדרך קצת שונה.

מלונות בוטיק בניחוח היסטורי

אף על פי שמדינת ישראל היא מדינה קטנה, ההיסטוריה שלה היא מבין העתיקות בעולם. לתקופות היסטוריות יש מעין קסם מיוחד וכאשר אנו שוהים במקומות היסטוריים אנו חווים תחושה קסומה ומרגשת. בישראל ניתן למצוא מגוון מלונות בוטיק אשר שוכנים באתרים היסטוריים עם סיפורים מרתקים: כך למשל מלון בוטיק וילה גליליי שבצפת, מלון הבוטיק שוכן במבנה עתיק יומין שהוקם בשנת 1913 בתור מלון 'עדן' על ידי ציון ברוכשטיין. בשנת 2004 שופץ המלון ונפתח מחדש כמלון בוטיק בסגנון הוטל דה שארם קלאסי צרפתי.

מלונות בוטיק מודרניים

חלק ממלונות היוקרה אשר מוגדרים כמלונות בוטיק ממוקמים דווקא במרכזי ערים גדולות. מלון בוטיק כזה יכול לספק לנו בריחה קצרה מהמציאות והם גם יכולים לשמש מלונות לאנשי עסקים. כך לדוגמא מלון דבליו בוטיק שבצפת כולל 3 סוויטות פאר מרווחות ומזמין את אוהבי החיים הטובים ליהנות מנופים משכרים של הצפון ומעיצוב ובנייה מודרנית בקווים נקיים.

לסיכום מלונות בוטיק בישראל הם הדור החדש של מלונות היוקרה, זהו גם מקום טוב לברוח אליו לפינוק ייחודי בניחוח היסטורי והן לבילוי ועסקים בערים הגדולות.