מלונות בוטיק לחתונה קסומה

עורכת תוכן מלונות בוטיק03/03/2015

מחפשים רעיון לחתונה בלתי נשכחת? חושבים על חתונה סולידית עם האנשים החשובים לכם? לא משנה אם אתם מהצפון או מהמרכז מלון בוטיק בצפון הוא המקום המושלם עבורכם! זוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם במלון בוטיק בצפון הודות לאווירה הנעימה והייחודית, תחושת הרגיעה והנופים עוצרי הנשימה שלא ניתן למצוא במקום אחר.

מלונות בוטיק לחתונה קסומה

 

כולנו מעוניינים לגרום לאורחינו להתפעל מהחתונה שהשקענו עליה כה רבות וכמובן להתרשם מהמקום המיוחד שבחרנו כל כך בקפידה. אז אולם אירועים המוני כבר הפך להיות משהו שצריך להשקיע עליו הון ולהוסיף עוד הון על העיצוב בכדי שהמקום יראה מיוחד. אני אומרת בואו לחגוג את חתונתכם במקום פסטוראלי עם הנגיעה הייחודית כבר מההתחלה. מלון בוטיק היסטורי הוא מקום המשרה המון פסטוראליות ושלווה ונותן את הטאצ' הייחודי שכולנו רוצים. בנוסף, כאשר אתם בוחרים להתחתן במלון בוטיק אתם יכולים לבחור את העיצוב על פי בחירתם החל מהמפיות והסכום על השולחנות ועד כיסוי הכיסאות.

חתונה במלון בוטיק מתאימה לאנשים שאוהבים את היוקרה והפאר.  אנשים המחפשים לערוך את טקס החופה באינטימיות אך יחד עם זאת לקבל המון מחמאות על החשיבה והיצירתיות בחתונה. דמיינו אתכם פוסעים לעבר החופה כאשר לאור השקיעה כאשר סביבכם נופים קסומים ותזמורת נגנים מנעים את האווירה. שתי המשפחות והחברים הקרובים מריעים ושמחים בשמחתכם, כל העניים מופנות אליכם וכולם מצפים לשבירת הכוס. חתונה באולם מאבדת את רגעי הקסם הללו, בזמן החופה כולם מנסים להידחף לאולם ולתפוס מקום, דבר שלא קיים בחתונה במלון בוטיק בו כל אורח מקבל מקום שמור מראש לכן, האורחים הנרגשים יכולים להיות שלווים וליהנות מכל היופי והיוקרה שסביב.

זכרו כי חתונה במלון בוטיק לא יכולה להכיל 500 אורחים. לרוב מדובר באירועים סולידיים, משפחות קטנות. כמובן שכל מלון בוטיק מחליט את כמות האורחים שניתן לאכלס בהתאם לגודל המקום. יתרון נוסף בהפקת חתונה במלון בוטיק היא האפשרות להישאר שם בליל הכלולות מבלי להתרוצץ עד לצימר בסוף העולם או מלון המוני. בנוסף, תוכלו גם להלין את האורחים והמשפחה הקרובה בחדרי המלון ואף לקיים שם את שבת החתן או אפילו סתם להישאר לישון אחרי אירוע מרובה שמחה ולחסוך את הנסיעה.

אז שיהיה במזל טוב !