ליל כלולות בצימר רומנטי

עורכת תוכן צימרים04/03/2015

היום הגדול הגיע וההתרגשות בשמיים. עמלתם כל כך על היום הגדול הזה שבו אתם סוף סוף הופכים לאישות אחת. שברת את הכוס, שתיתם עד שיכרון ורקדתם ללא הפסקה.. עכשיו כל מה שאתם רוצים זה להתפנק בסוויטה חלומית.

ליל כלולות בצימר רומנטי

 

אבל בואו נחזור קצת אחורה.. לתחילת הערב. שכירת סוויטה רומנטית בצימר לזוגות יכול להיות תחליף מצוין להמולה שבסלון כלות. הרבה כלות בוחרות, ודי בצדק, להתארגן לערב הגדול בצימר מרווח ונעים. כאשר את בוחרת להתארגן בצימר בדרום או צימר בצפון (תלוי במקום מגורייך) את יכולה להיות בטוחה שאת תקבלי את מלוא תשומת הלב. אני ממליצה לך לבחור בצימר מבודד אם תוכלי כך שהמתחם יהיה מוקדש כולו ליום הגדול שלך, ללא הפרעות.

את הצימר את תקבלי כבר בשעות הבוקר המוקדמות, כך שתוכלי ליהנות מארוחת בוקר עשירה מול נוף הבריכה ונופים פסטורליים של הצפון. לאחר שהבוקר נפתח כראי אפשר להמשיך אל שלב ההתארגנות. המלוות שלך, אמך, אחותך או חברתך הטובה יבואו אתך אל הסוויטה יחד עם המאפר והמסרק האישי אשר ידאגו להוציא אותך כמו בובת חרסינה. בזמן הזה בעלך לעתיד מתארגן ומכין את הלימוזינה. אתם יוצאים למסע צילומים מפרך אך נהנים מכל רגע. לאחר שסיימתם את סשן הצילומים ורגע לפני שיש לצאת לאולם ולחופה. אתם עוצרים להתרעננות ומונחה קלה בצימר הרומנטי שבחרתם. תתרווחו ותנוחו במיטה המפנקת כי יש לכם עוד ערב גדול לפניכם.

לאחר כל הטירוף והחוויות מהאירוע הגדול, כל שאתם רוצים זה לחזור אל גן עדן פרטי לבלות בו את ליל הכלולות שלכם. צימרים יוקרתיים לליל כלולות הם בדיוק מה שאתם צריכים, צימר עטוף צבעים רכים עם שלל פינוקים, 2 כוסות יין שיחכו לכם בכניסה, ג'קוזי זוגי מרווח מוקף נירות ארומטיים ומיטה זוגית נוחה ומפנקת. אל תתפשרו התקשרו עוד היום למרכז ההזמנות של אתר נופש 3D והבטיחו לכם חוויה יוצאת מן הכלל!

מרכז הזמנות >>> 052-970-7140