צימרים ליום העצמאות

עורכת תוכן צימרים14/04/2015

כל הארץ דגלים, דגלים... דמיינו לעצמכם צימר מפנק בצפון מול נופים פסטורליים, דגלי ארץ ישראל מתנופפים באוויר, זיקוקים בשמיים ואתם טובלים בג'קוזי מפנק עם כל החברים. נשמע כמו חופשה חלומית שיכולה להיות שלכם בקלות! הזמינו עוד היום צימרים ליום העצמאות ותיהנו מחופשה מפנקת שלא תשכחו!

צימרים ליום העצמאות

 

אז למה דווקא צימר ביום העצמאות? כל שנה אתם חוגגים באותה דרך שגרתית, אתם יוצאים להופעות בבמות המפוצצות בדוכנים ואלפי אנשים שדוחפים ונדחפים. אני ממליצה לכם להימנע מכל ההמולה ולהיכנס לרשימת הצימרים באתר נופש 3D לבדוק צימר שמוצא חן בעיניכם, לארוז אתכם דגלים וצאו לחגוג למדינה יום הולדת בלתי נשכחת עם כל המשפחה והחברים.
ניתן למצוא צימרים למשפחות ליום העצמאות בכל רחבי הארץ, ישנם צימרים איכותיים המאובזרים בכל הנדרש לחגיגות יום העצמאות בצימר. תוכלו למצוא צימרים עם פינת מנגל מקצועית ופינת ישיבה גדולה בחצר, צימרים ללא הגבלת רעש, צימרים עם מספר גדול של חדרים להכיל את כל בני המשפחה והחברים ועוד.

יום העצמאות הוא זמן מצוין לצאת לנופש משפחתי. כל המשפחה לנים ביחד בצימר למשפחות בצפון, מתגבשים בערב בזמן הכנת המאכל המסורתי של עם ישראל, ארוחת 'על אש'  איכותית, טובלים בג'קוזי ספא או בבריכה  ונהנים ממוזיקה שמחה וחגיגית לצד זיקוקים בשמיים. חוויה ייחודית בהחלט! תוכלו כמובן לצרף משפחה נוספת לחגיגה וליהנות אף יותר.

לאחר שסגרתם צימר ליום העצמאות לחופשה מפנקת, תוכלו לקבל המצלות על מסלולי טיולים מבעלי הצימרים, ישנם מסלולים בכל אזורי הצפון המתאימים למשפחות עם ילדים ולקבוצות חברים שמחפשים אקסטרים, בנוסף תוכלו להעשיר את החופשה במגוון מסעדות ואטרקציות בצפון כגון: טיולי ג'יפים, טיולי אופניים, רכיבה על סוסים ועוד.

חג עצמאות שמח !