איך בוחרים צימר נכון

עורכת תוכן צימרים20/05/2015

החלטתם לצאת לצימר בצפון כדי לחגוג יום הולדת/יום נישואין/ או סתם לקחת פסק זמן מהכל

איך בוחרים צימר נכון

איך בוחרים צימר נכון

החלטתם לצאת לצימר בצפון כדי לחגוג יום הולדת/יום נישואין/ או סתם לקחת פסק זמן מהכל ולהירגע במקום שקט, אבל נתקלתם בקושי להחליט איזה צימר כדאי לקחת או איזה אזור כדאי לבחור?

אנחנו פה בשבילכם, כמה דברים שצריך לבדוק לפני סגירת צימר בצפון

1. המטרה של הנופש – חגיגה רומנטית או בילוי עם עוד זוג חברים , אם המטרה היא חופשה רומנטית של שניכם לבד, מומלץ לבחור מתחם שלא מונה יותר מ2 בקתות מקסימום שלושה , יש לוודא שהצימרים מיועדים במיוחד לזוגות ולא לבילוי של משפחות. וכמובן מה בתוך הצימר, האם יש ג'קוזי? האם יש אפשרות להזמנה של עיסויים וטיפולים משותפים

אם הבילוי הוא בילוי משפחתי מומלץ לקחת צימרים שמיועדים למשפחות, שיש בריכה גדולה במתחם הצימרים ושהצימרים מספיק גדולים ומרווחים כדי לאכלס זוג עם 2 ילדים או יותר.

2. האזור- בילוי משפחתי או חופשה רומנטית יש לקחת בחשבון מה אתם מעוניינים לעשות בזמן שהותכם בצימר, האם אתם מעוניינים לצאת מהמתחם ולעשות אטרקציות מסוימות כמו רכיבה על סוסים, פיינטבול, פינות ליטוף וכו' או שאתם רוצים לבלות את כל זמנכם במתחם הצימרים וליהנות ממה שהמתחם מציע?

אם המטרה היא לשלב אטרקציות יש לבדוק טוב טוב את האזור מה יש לעשות מה המרחק מהצימר לאטרקציה שאתם מעוניינים בה וכו' ואם החלטתם להישאר בצימר וליהנות ממנו יש לוודא שהאזור יהיה שקט וייתן לכם מענה לכל דבר שתרצו. ארוחות/בריכה/ג'קוזי וכו'

3. פידבקים ודירוג של צימרים בצפון- לצערנו בזמן האחרון אנחנו שומעים על אנשים רבים שהתאכזבו מהצימר שסגרו בעקבות תמונות שאינן תואמות את המציאות ורמת ניקיון בצימר שהיא מאוד ירודה

יש לקחת בחשבון שלא תמיד מה שתראו זה מה שתקבלו אז איך מסננים ועל מה צריך לשים דגש?

צימר שיש עליו רק תגובות טובות ומחמיאות זה קצת מוזר בעיקר שאין דבר שהוא מושלם בעיני כולם, ולא תמיד החוויה היא מושלמת , יש אתרים ובעלי מתחמים שפשוט לא מעלים תגובות לא טובות ואף משנים את התגובה לפי הצורך.

אז איך בוחרים את הצימר הנכון?

ללכת לצימר שמכרים כבר היו בו- תמיד עדיף ללכת לצימר שמכר היה בו או חברים של אותו מכר היו בו, ככה אתם יודעים בוודאות מה ההתרשמות מה הליקויים ויודעים להכין את עצמכם לטוב ולרע מכל ולפי זה לבחור את מקום הבילוי שלכם

4. טיפ אחרון חביב וחשוב מאוד!  לחתום על חוזה עסקה כשסוגרים עסקה בטלפון יש לבקש מבעל המתחם חוזה/הסכם חתום ע"י בעל הצימר וע"י הלקוח וישלח במייל/פקס שבו כתוב תאריך סגירת העסקה, תאריכי השהייה בצימר יום הכניסה ויום העזיבה, שעות הכניסה והיציאה. בסיס האירוח למשל לינה בלבד או לינה כולל ארוחת בוקר. יש מתחמים שמבקשים מקדמה , שכמובן יצוין סכום המקדמה ששולם ויתרת התשלום ואופן התשלום מזומן/אשראי.

אחרי שקראתם את כל הטיפים איך בוחרים צימר בצפון ומה הדגשים שצריך לשים לפני שסוגרים את הצימר , זה הזמן ללכת ולחפש את הצימר המושלם בשבילכם.... חופשה נעימה!