צימרים בגליל המערבי לחופשה מפנקת

עורכת תוכן צימרים28/05/2015

הגליל המערבי מציע שלל אטרקציות לכל המשפחה, שלווה פסטורלית, רוגע מושלם, רצועת חוף הים כנוף מהמם ,התנתקות מוחלטת משגרת היום העמוסה והבנאלית, כל אלה הפכו את הגליל המערבי שבצפון הארץ למוקד משיכה עבור משפחות המחפשות את הנופש המושלם.

צימרים בגליל המערבי לחופשה מפנקת

 

חופשה בגליל המערבי
הצימרים בגליל המערבי מספקים אירוח כיד המלך, מחירם אמנם יקר משל מלונות אחרים באזור, אך מי שידו משגת לשלם יקר מעט ממלונות, יזכה בחוויה מדהימה שעונה על כל הדרישות של חופשה אידיאלית בארץ , הן מבחינת הצימרים –צימרים יוקרתיים ברמה גבוהה מאוד, האורחים נהנים משקט ושלל פינוקים שלווה ופרטיות .והן מבחינת הנוף- נוף פסטורלי, צמחיה ירוקה שופעת, הרים גבוהים ונחלים החורצים את ההרים לרוחבם ויוצרים עמקים יפיפיים!

למה לבחור  חופשה בגליל המערבי?
מעבר לצימרים יוקרתיים שמאפיינים את הצפון בכלל והגליל המערבי בפרט, יוכלו המטיילים ליהנות ממגוון רחב של שמורות טבע שמשתרעות מראש הנקרה בצפון ועד לנחל קישון, עמק זבולון, הר הכרמל ,  מבצר יחיעם, שמורת אכזיב ועוד ויספקו הנאה לכל מי שטייל בהם בכל עונות השנה.
עכו העתיקה נופי עמק בית נטופה ועוד אתרים נוספים מציעים למטיילים מגוון רחב של פעילויות מגוונות ואין ספק שלאחר טיול רגלי או רכבי אין כמו להתפנק בצימר מפנק עם מגוון רחב של פינוקים נעימים!

מחירים
מחירי הצימרים משתנים מעונה לעונה, וכן ברמת האבזור ובשירות הנלווה. מחירם של הצימרים בגליל המערבי נעים בין 400 -700 ₪ ללילה , בעוד שמחירם של צימרים יוקרתיים ינועו מ1,000 ₪ ומעלה.

מתי כדאי לצאת לחופשה בגליל המערבי?
נופש בצימר בגליל המערבי מתאים יותר לנופש בכל עונות השנה, אך כדאי לנפוש באביב ובקיץ, אחרי שעונת החורף הגשומה עוברת נשארים ערוצי נחלים שופעים מים, זרימת הנחלים בשיאם, פריחת האביב צבעונית ויפה ושמש חמה ונעימה.
במידה ומטרת הבילוי היא רומנטיקה, שקט ושלווה, אין חשיבות לעונת השנה אך עדיפה החופשה בתאריכים שלא בזמן חופשות או חגים.