חופשה זוגית בצימר בצפון

עורכת תוכן צימרים10/06/2015

יש יום הולדת לאחד מבני הזוג , חוגגים שנת נישואין או סתם בא לכם להירגע מכל השבוע ולהתפנק.. אך עדין לא החלטתם אם ללכת לבד או עם זוג נוסף? אנחנו פה על מנת לתת לכם את הסיבות שיעזרו לכם להחליט

חופשה זוגית בצימר בצפון

 

צימר רומנטי בצפון הוא תמיד מקום מושלם לזוג אוהבים, אך השאלה המתבקשת היא האם לנסוע לחופשה מפנקת בצימר מבודד או לצרף איתנו עוד זוג חברים?
להלן ההמלצה שלי: צימר רומנטי ופרטי

1 פרטיות – ברוב המקרים, צימרים בצפון נמצאים במקום שקט ומבודד עם נוף עוצר נשימה , לפעמים יש מקומות שישנם עוד צימרים בקרבת מקום אך לרוב יש מרחק ולא נתקלים בזוגות האחרים. בבית מלון הומה אדם יש רעש והמולה וקשה ליהנות באמת מהשקט.

2- אווירה - יש הרגשה ותחושה באוויר של רוגע רומנטיקה ואינטימיות ואפשר ליהנות מהשקט ומכל דבר שהצימר מציע איתו בכל לדאוג לכך שמישהו מסתכל עלינו או בודק אותנו ומה אנחנו עושים.

3-שירות אישי וחם- כל תקלה/בעיה בצימר או כל שאלה אחרת יש למי לפנות והתשובה תהייה מידית. בעלת הצימר לשירותיכם24/7 ואין צורך להתקשר לקבלה ולחכות לשירות חדרים כי כרגע הם עסוקים בלקוחות אחרים.

4 – הצימר מציע מגוון אטרקציות ייחודיות שקטות ונעימות יותר לבד, ניתן למצוא צימר עם בריכה פרטית או ג'קוזי ענק שהוא רק לשירותיכם.

לאחר ששמעתם את העדיפות של צימר לזוגות לבד זה הזמן ללכת ולחפש את החופשה המושלמת בשבילכם......

חופשה מהנה!