חופשה חלומית בצפון

עורכת כתבות נופש בצפון23/07/2015

כמו כולם, גם אתם רוצים לצאת לחופשה חלומית בצפון, הצפון מציע אינספור וילות בצפון, וילות יוקרה בצפון , צימרים בצפון , סוויטות בצפון , באינטרנט הכול נראה יפה ומפתה לכן צריך להיזהר, הינה לכם כמה נקודות עבור חופשה בצפון , כל הנקודות הכי חשובות שעליכם לדעת רגע לפני שתסגרו את החופשה..

חופשה חלומית בצפון

חופשה חלומית בצפון

 

כמו כולם, גם אתם רוצים לצאת לחופשה חלומית בצפון, הצפון מציע אינספור וילות בצפון , וילות יוקרה בצפון , צימרים בצפון , סוויטות בצפון , באינטרנט הכול נראה יפה ומפתה לכן צריך להיזהר, הינה לכם כמה נקודות עבור חופשה בצפון , כל הנקודות הכי חשובות שעליכם לדעת רגע לפני שתסגרו את החופשה..

חופשה בוילה בצפון - איך תעשו את זה נכון..?

הגליל והגולן מציע לכם מגוון רחב של אתרים מרתקים, וילות בצפון ו צימרים בצפון  , טיפולי ספא, אטרקציות בצפון ועוד.. לכן תכנון נכון של החופשה שלכם יכול להפוך בקלות לחוויה בלתי נשכחת עבור כל המשפחה/ קבוצה ובכן, מה חשוב לברר וכיצד לעשות זאת נכון, אנחנו כאן כדי לעזור לכם..

  1. הרכב המשתתפים –  בעת תכנון חופשה בצפון , עליכם להתאים את יעדי הלינה והאטרקציות לאופי הרכב הקבוצה שאתכם , מיותר לציין שחופשה זוגית רומנטית היא לא כמו חופשה עם כל המשפחה או קבוצת חברים , לכן בעת בחירתכם , תוודאו שהוילה בצפון או צימרים בצפון שבחרתם יתאים לכולם, ויעמוד על הקריטריונים שחשובים לכם.
  2. תכננו פעילויות ובחרו אטרקציות להעשרת החופשה –  בנוסף להשכרת וילה בצפון , חשוב מאוד להוסיף אטרקציות שיעשירו את החופשה שלכם, בבואכם לבחור אטרקציה בצפון , מומלץ לשלב פעילות מיוחדת אך לא "להעמיס" את לוח הזמנים , ישנו מגוון רחב של אטרקציות בצפון לכל המשפחה או לקבוצות חברים לכן חשוב לבחור משהו שיתאים לכולכם.
  3. צאו מוקדם ותכננו חזרה מאוחרת – מדי שנה, פוקדים את הצפון מאות מטיילים שבאים כמוכם, לנפוש, לכן אם אתם רוצים לבלות יותר זמן באתרים ואטרקציות ופחות זמן בכבישים, צאו מהבית מוקדם בבוקר, הכבישים פחות עמוסים, ותרוויחו יום שלם בצפון ,כמו כן, בעת החזרה, תוכלו להימנע ממרבית התנועה אם תאחרו את חזרתכם הביתה, ובנוסף, תיהנו עוד כמה שעות בצפון המושלם.
  4. שתפו את בני הבית / החברים – כל עוד לא מדובר בהפתעה לכבוד ציון תאריך מסויים (יום נישואין, יום הולדת ועוד..) מומלץ להתייעץ עם כל הקבוצה ולבחור יחד את המקום הנכון ביותר עבורכם. לבחור יחד את הוילה בצפון , צימר בצפון , אולי בכלל תתאים לכם וילת יוקרה בצפון , זה יחסוך המון וויכוחים ואי נעימויות, כידוע, לארבעה אנשים יכולים להיות ארבעה דעות שונות , לכן חשוב מאוד לסגור הכול ביחד.
  5. הכינו תכניות גיבוי- כאשר אתם נוסעים לחופשה בצפון , יכול להיות שחלק מהתכניות שתכננתם מראש יתבטלו , לדוגמא – אתר מסויים אשר נסגר באופן פתאומי מסיבה כזו או אחרת, או עומס יתר האתר אחר  וכו.. לכן מומלץ לקחת בחשבון עוד כמה מקומות שיכולים להתאים לכם ולהשתמש בהם בעת הצורך..
  6. פסטיבלים וירידים מיוחדים- במהלך השנה, ובעיקר בחודשי הקיץ ובחגים מתקיימים בצפון פסטיבלים וירידים מיוחדים,  כדאי לקחת בחשבון את התאריכים האלה ולצאת לחופשה דווקא בתאריכים של הפסטיבלים והירידים , מדי שנה מתקיימים פסטיבלים כמו: המחול בכרמיאל, פסטיבל הדבש בחודשי אוגוסט-אוקטובר, פסטיבל לילות ירח ברמת הגולן ועוד המון ירידים, בכל מקרה אם כבר סגרתם חופשה תוכלו לברר האם בתאריכים שלם מתקיים איזשהו פסטיבל שתוכלו ללכת אליו.
  7. תיהנו בלי סוף! תתנתקו מכל מה שלא צריך להיות איתכם בחופשה, תהנו עם הקרובים שלכם ואל תשכחו לחייך.

 

 לסיכום- בחרתם מקום מושלם לטייל בו שזה הצפון, בצפון מגוון רחב של וילות בצפוןוצימרים בצפון , חשוב שתבחרו את הדבר הנכון עבורכם, תשאלו את השאלות הנכונות ורק תהינו!