חופשה במלון בוטיק בצפון

עורכת תוכן מלונות בוטיק12/08/2015

כאשר יוצאים לחופשה משפחתית עם הילדים בצפון מלונות בוטיק הוא פתרון נהדר! בצפון ניתן למצוא מגוון רחב של מלונות בוטיק המתאימות לכל סוגי האנשים ולכל סוג של חופשה.

חופשה במלון בוטיק בצפון

המלונות בוטיק ממוקמים באזורים שונים בצפון ובסמוך לאטרקציות ואתרים מרכזיים.
ישנם מלונות בוטיק הנמצאים באזור טבריה וליד הכנרת , בנהריה , בגליל העליון , בגליל התחתון , קרוב יחסית לרמת הגולן ועוד. כל אחד מהמלונות הנ"ל מציע חדרים גדולים ומרווחים עם ריהוט מלא , מטבח מאובזר בכל טוב , חצר ועוד. ישנם מלונות אשר קיים בהם גם בריכה מפנקת וג'קוזי ספא.
כמו כן , ישנם מלונות בוטיק יוקרתיים יותר אך קיימים גם מלונות בוטיק צנועים ופשוטים יותר. לדוגמא: מלון בוטיק וילה גלילי פשוט וצנוע יותר ואילו מלון בוטיק אירופה יוקרתי ומועצב ברמה גבוה מאוד.
מי שבחר להזמין מלון בוטיק יוכל לשלב בחופשה אטרקציות בצפון שונות ומגוונות וגם כך לגבי המסעדות בצפון. כך החופשה תהיה מעניינת יותר ולא משעממת. הרי הצפון ידוע בפעילויות רבות המתאימות לכל הגילאים ולכל המשפחה. האטרקציות יכולות להיות קשורות במים כמו רפטינג נהר הירדן , קייקי כפר בלום , סגווי על המים ועוד. האטרקציה יכולה להיות טיולי רגליים , טיולי טרקטורונים , טיולי ג'יפים ועוד.
מחיר מלון בוטיק משתנה בהתאם לסוג החופשה , לזמן החופשה ולכמות האנשים. טווח המחירים משתנה בכל רגע נתון לכן ברגע שרוצים לצאת לנופש עדיף לסגור כמה שיותר מוקדם גם כך נרוויח מחירים נורמלי והוגן וגם כך נרוויח חדר שמתאים לכל הרצונות שלנו בחופשה.

לסיכום: על מנת שהחופשה המשפחתית תהיה מושלמת יש לדעת בדיוק באיזה תאריכים אנחנו בוחרים לצאת לחופשה , מספר הנפשות , אזור מועדף בצפון , איזה פעילויות ואטרקציות אנחנו רוצים לשלב תוך כדי החופשה, ואיזה תקציב עומד ברשותנו. רק לאחר שיש לנו את כל הפרטים הנ"ל ניתן לסגור את החופשה על הצד הטוב ביותר. ככל שנדע יותר מוקדם ככה נרוויח ונהנה יותר!

חופשה נעימה ומהנה!