יום גיבוש לעובדים

עורכת תוכן04/11/2015

כאשר מתכננים יום גיבוש או יום כיף לעובדים יש לשים לב לכמה פרמטרים חשובים כגון: עונת השנה, אופי וגיל המשתתפים, סוג האטרקציה שאתם מעוניינים לשלב או ליצור. כאשר בונים יום כיף לוועד עובדים כל פרטי קטן חשוב.

יום גיבוש לעובדים

 

יום כיף לעובדים צריך להוות עבורם כאירוע ייחודי, אפקטיבי שישאיר זיכרון מתוק לכל עובד עד יום הגיבוש הבא. אתר נופש גרופ הכין עבורכם מספר טיפים לתכנון הגיבוש שלכם על מנת שתוכלו להבטיח את הצלחתו של יום הגיבוש לעובדי החברה.

אטרקציה מאתגרת – נסו להוציא את העובד מאזור הנוחות שאליו הוא רגיל. אם לדוגמא מדובר במשרד שרוב היום העובדים יושבים מול המחשב, חוויית אקסטרים הכוללת טיול ג'יפים, סנפלינג וכדומה יכולה להיות שובר שגרה מבורך בעבור העובדים

סדנאות – סדנאות תמיד יכולות להעשיר את ידע העובדים לאו דווקא בתחומים הקשורים אל אופי העבודה כגון מכירות. נסו לשלב ביום כיף לעובדים סדנאות העשרהבנושאים כמו זוגיות, יצירה, מיסטיקה ותחומי העשרה נוספים. כאשר משלבים סדנאות שאינן קשורות באופן ישיר לתוכן העבודה העובד באמת ירגיש כמו ביום כיף אמתי שישאיר את חותמו לעוד זמן רב.

צחוקים – כשמדובר ביום גיבוש לעובדים אי אפשר לטעות עם קומדיה. הומור תמיד הולך ולא ספק שובר את הקרח, נסו לשלב מופע סטנדאפ או מופע קומי אחר.

קולינריה – אם אתם חושבים להכניס קצת עניין לטיול שלכם רצוי לשלב ארוחות מעניינות ולא שגרתיות. תוכלו להתאים את אופי הארוחות לאופי הטיול, אם לדוגמא הטיול הוא בסגנון מזרחי תוכלו לסעוד במסעדה ייחודית עם טעם מזרחי או לחלופין לתת לעובדים להכין את הארוחות בכוחות עצמם כך שאם אתם יוצאים למסע הישרדות הכו את הקבוצה לארוחות שטח.

צוות מקצועי – כאשר מתכננים יום כיף לעובדים שכולל לא מעט פעילויות ואטרקציות צריך לדאוג ליישום קל וברור ולשם כך, יש להעמיד צוות מקצועי ורציני שידע לתת מענה על כל דרישה וסוגיה בשטח וכמובן להפיק את האירוע בצורה הטובה ביותר.

נגיעה אישית – באירוע כל כך גדול כמו יום כיף לוועדי עובדים קל מאוד לשכוח את הפרט. על מנת שלא נשכח אף עובד וניתן לכולם את היחס האישי והחם, מומלץ לשלב רגע אישי המוקדש לכל עובד. תוכלו לעשות זאת באמצעות מתן שי אישי לכל אחד או אפילו צילום מגנטים כזיכרון מהאירוע.

קבלת פידבק – האפשרות הניתנת לעובד לשתף את רגשותיו תורמת להצלחת האירוע. יהיה נחמד לעשות לקראת סוף האירוע מעין מחברת מסכמת בה כל עובד יכתוב את התחושות שעברו עליהם במהלך היום, מחשבות והצעות לפעמים הבאות. בסוף הטיול ניתן להפוך את המחברת שאלבום זיכרונות בשילוב תמונות מהאירוע ולהעניק לכל עובד מזכרת מהטיול.

חשיבות התכנון של יום כיף לעובדים מבטיחה את הצלחתו!
אם גם אתם רוצים ליהנות מטיול איכותי שיתאים במיוחד לקבוצוה שלכם, חייגו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה 052-970-7148