מגזין נופש 3D

וילות למסיבות בצפון

וילות למסיבות בצפון

עורכת תוכן וילות04/11/2015

הצפון מציע לנו מאות וילות בצפון, חלקן וילות יוקרתיות בצפון וחלקן פשוטות יותר, תלוי מה ידכם משגת ומה דרישות הנופש שלכם, וילות בצפון לרוב בנויות באזורי מגורים, לכן צריך להתחשב בשאר הדיירים/ השכנים של מתחם הווילה.

קרא עוד
חופשה חורפית בוילות בצפון

חופשה חורפית בוילות בצפון

עורכת תוכן28/10/2015

עונת החורף ידועה כעונה שרוב אנשים מעדיפים להישאר בבית , בסלון, מתחת לפוך להתכרבל ולזפזפ בשלט של הטלוויזיה. מי בכלל חושב על נופש ויציאה מהבית ... לכן אנחנו כאן על מנת להסביר לכם למה הכי שווה לצאת לנופש בעונת החורף.

קרא עוד
וילות בצפון לקבוצות

וילות בצפון לקבוצות

עורכת תוכן וילות05/05/2015

קבוצת חברים או מספר משפחות שמחליטים לצאת אל נופש בוילה בצפון בתור קבוצה גדולה לחוויית נופש מפנקת יש לחשוב על כל הפרטים החשובים במציאת וילה לקבוצות חברים או וילה למשפחות בצפון.

קרא עוד
וילות למסיבות בלתי נשכחות בצפון

וילות למסיבות בלתי נשכחות בצפון

עורכת תוכן וילות22/04/2015

בשנים האחרונות החל לגדול הביקוש למסיבת רווקים בוילה יוקרתית בצפון, ולאור הביקוש הרבה מבעלי וילות בצפון הפכו את המתחמים שלהם לווילות למסיבות כך שהם יהיו פתוחים לקהל רחב יותר של מבקשי נופש.

קרא עוד
וילות מבודדות

וילות מבודדות

עורכת תוכן וילות15/03/2015

אתם מתים לקבל מעט פרטיות, לצאת לחופשה רק אתם ובן/בת הזוג שלכם על מנת לבלות כמה שעות יחדיו. בחברה שלנו אנחנו סובבים אחר לא מעט התחייבויות חברתיות. מבלים עם עמיתים לעבודה, מטפלים בילדים, משתתפים בפעילויות בבת י הספר והגנים, נפגשים עם המשפחה המורחבת, ימי גיבוש בעבודה ויחד עם כל זה צריך למצוא זמן ופרטיות לבן/בת הזוג. על מנת שתוכלו ליהנות מקצת זמן איכות מומלץ להזמין מקום בוילה מבודדת לחופשה יוקרתית ומיוחדת במינה.

קרא עוד