מגזין נופש 3D

חופשה חורפית בצימרים בצפון

חופשה חורפית בצימרים בצפון

עורכת תוכן27/10/2015

בדיוק בזמן שהרוחות מתחילות לנשוב , העלים נושרים מהעצים , הגשם מתחיל לטפטף וזה בדיוק מתאר שהחורף כבר כאן. זה הזמן ללכת לצימרים בצפון ולהתפנק ממה שיש להם להציע במיוחד בעונה החורפית.

קרא עוד
צימרים עם בריכה לקיץ מפנק

צימרים עם בריכה לקיץ מפנק

עורכת תוכן צימרים20/04/2015

עונת הקיץ כבר בפתח וזהו בדיוק הזמן בו אנו מתחילים לחשוב על חופשה מפנקת בצימר בצפון עם בת/בן הזוג או חופשה משפחתית עם בני המשפחה. מרבית המשפחות בוחרים לבלות את החופשה בבית מלון המוני עם עוד אלפי אנשים, תנו לי להציע לכם חלופה איכותית הרבה יותר – צימרים בצפון. ענף התיירות בצימרים התפתח מאוד בשנים האחרות וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של צימרים יוקרתיים בצפון לאירוח משפחות וכן צימרים רומנטיים לזוגות.

קרא עוד
טיולי פסח 2015 בצפון

טיולי פסח 2015 בצפון

עורכת תוכן30/03/2015

חג הפסח בפתח ואפשר כבר להרגיש את ניחוחות המנגלים ואלפי המטיילים שיוצאים לנצל את חופשת החג לטיול משפחתי מהנה בצפון. בפסח 2015 כולנו בצפון נהנים משפע אטרקציות, טיולים ומתחמי אירוח נפלאים.

קרא עוד
נופש ספונטני בצימר בצפון

נופש ספונטני בצימר בצפון

עורכת תוכן צימרים03/03/2015

מרגישים שהשגרה שוברת אתכם? יש המון לחץ בבית עם הילדים, בעבודה? הבוס לא מפסיק להטיל עליכם משימות ואתם מרגישים כאילו אתם טובעים בין כל העולמות? זהו בדיוק הזמן המתאים לעזוב הכול ולצאת לנופש ספונטני בצימר בצפון !

קרא עוד
קר בחוץ חם בפנים

קר בחוץ חם בפנים

עורכת תוכן צימרים21/01/2015

מדי שנה, כאשר החורף מגיע ומביא אתו קור רב ושלגים בחרמון, רבים האנשים אשר מחליטים לצאת לחופשה חורפית בצפון ובעיקר בצימרים בצפון. יש לא מעט אנשים אשר עצם המחשבה על בילוי בחיק הטבע בזמן שהות בצימר חמים ויציאה לטיול סקי בחרמון בזמן שהשלג בשיאו, מהווה את תמצית החורף עבורם.

קרא עוד
5 דרכים לחיפוש צימרים באינטרנט

5 דרכים לחיפוש צימרים באינטרנט

עורכת תוכן צימרים03/12/2014

חופשה בצימר בצפון מאפשרת לנופשים מגע עם הטבע ורגיעה מהלחצים היומיומיים. רובנו כבר יודעים שבשנים האחרונות הפכו מהר מאוד הצימרים והאירוח הכפרי לתחליף לנופש במלונות, מאחר והסטנדרטים שלהם הפכו גבוהים. כיום הצימרים בצפון כוללים שהות בחדר מפואר עם כל הפינוקים הנלווים.

קרא עוד