מגזין נופש 3D

צימרים ווילות בצפון לראש השנה

צימרים ווילות בצפון לראש השנה

עורכת כתבות נופש 3 D03/09/2015

ראש השנה הוא חג ארוך ולפעמים גם מייגע, הנשים לא מפסיקות לבשל, לקצוץ, לטגן, לאפות והילדים גם מסתובבים בין הרגליים ומשגעים את השכל. וכמובן הגברים נהנים מכל הטוב שהחג מציע ופעם ביום מדליקים את המנגל כדי להרגיש קצת טוב עם עצמם.. לכן הפתרון המושלם לחג הוא לקחת וילה או צימרים לראש השנה.

קרא עוד
חופשה משפחתית בווילה בראש השנה

חופשה משפחתית בווילה בראש השנה

עורכת כתבות24/08/2015

בימינו, חג הוא גם חופשה משפחתית שיכולה להיות אפילו ממש מהנה! הטרנד החדש שהולך וגדל בשנים האחרון הוא להשכיר וילה משפחתית בצפון או וילה יוקרתית בצפון ולהעביר בה את ימי החג. כיום, הווילות בצפון איכותיות מאוד באמה של בית מלון קטן ופרטי, בווילה תמצאו את כול האבזור הנדרש לחופשה המושלמת שלכם.

קרא עוד
לג בעומר בצימרים בצפון

לג בעומר בצימרים בצפון

עורכת תוכן צימרים27/04/2015

מי מאתנו לא היה רוצה להתנתק מהכול, לקחת את בן/בת הזוג או המשפחה ופשוט לצאת ולהתפנק בצימר בצפון? ל"ג בעומר הוא תמיד סיבה למסיבה, לפי המנהג, נגמרו ימי האבל, ומתחילה לה תקופה בה אפשר ליהנות בצימר משפחתי או צימר זוגי בצפון ובעיקר ליהנות מנוף פסטורלי וקסום של הצפון.

קרא עוד
המלצות טיולים ליום העצמאות 67 למדינה

המלצות טיולים ליום העצמאות 67 למדינה

עורכת תוכן19/04/2015

יום העצמאות הוא הזדמנות מצוינת לצאת עם כל המשפחה או החברים הקרובים לטיולי מורשת בכדי להכיר מקרוב את הארץ שאנו חוגגים לה. מומלץ לשכור וילה משפחתית בדרום שממוקמת בסמוך למסלול שאהבתם, או לחליפין תוכלו לצאת למסע רומנטי עם בת/בן הזוג באחד מן הצימרים הרומנטיים בדרום.

קרא עוד