מגזין נופש 3D

חופשה חורפית בוילות בצפון

חופשה חורפית בוילות בצפון

עורכת תוכן28/10/2015

עונת החורף ידועה כעונה שרוב אנשים מעדיפים להישאר בבית , בסלון, מתחת לפוך להתכרבל ולזפזפ בשלט של הטלוויזיה. מי בכלל חושב על נופש ויציאה מהבית ... לכן אנחנו כאן על מנת להסביר לכם למה הכי שווה לצאת לנופש בעונת החורף.

קרא עוד
חופשה חורפית בצימרים בצפון

חופשה חורפית בצימרים בצפון

עורכת תוכן27/10/2015

בדיוק בזמן שהרוחות מתחילות לנשוב , העלים נושרים מהעצים , הגשם מתחיל לטפטף וזה בדיוק מתאר שהחורף כבר כאן. זה הזמן ללכת לצימרים בצפון ולהתפנק ממה שיש להם להציע במיוחד בעונה החורפית.

קרא עוד
חופשה חורפית בישראל

חופשה חורפית בישראל

עורכת תוכן22/10/2015

עונת החורף הקרירה מעלה בנו מחשבות על התכרבלות בסלון מתחת לשמיכת פוך חמימה וזפזופ בשלט הטלוויזיה ולמען האמת כמעט ולא חושבים על נופש... אז אני אתקן ואציין כי בתקופת החורף הכי כדאי ומשתלם לצאת לנופש בישראל. מדוע? להלן מספר טיפים לנופש בישראל בעונת החורף.

קרא עוד
קר בחוץ חם בפנים

קר בחוץ חם בפנים

עורכת תוכן צימרים21/01/2015

מדי שנה, כאשר החורף מגיע ומביא אתו קור רב ושלגים בחרמון, רבים האנשים אשר מחליטים לצאת לחופשה חורפית בצפון ובעיקר בצימרים בצפון. יש לא מעט אנשים אשר עצם המחשבה על בילוי בחיק הטבע בזמן שהות בצימר חמים ויציאה לטיול סקי בחרמון בזמן שהשלג בשיאו, מהווה את תמצית החורף עבורם.

קרא עוד
צימרים ליד החרמון

צימרים ליד החרמון

עורכת תוכן צימרים20/01/2015

יציאה לחופשה בצימרים ליד החרמון מעלה ריגוש מידי לכל המשפחה. כאשר הילדים מגיעים בפעם הראשונה לנפוש באזור החרמון הם נחשפים לנוף אחר- נוף כפרי, אירופאי ומושלג שנותן להם טעימה קטנה של חו''ל וחורף אמתי. המגוון הרחב של האטרקציות באזור יכולות לתת מענה להעסקת הילדים בזמן שההורים רוצים מעט פרטיות בזמן החופשה באזור יפיפה שכזה.

קרא עוד
צימרים לזוגות לחורף רומנטי במיוחד

צימרים לזוגות לחורף רומנטי במיוחד

עורכת תוכן צימרים04/12/2014

טיפות הגשם נוקשות על החלון, רוח קרירה נושבת, ובחרמון נערם לו השלג ומבטיח לכל המבקרים בצפון נוף אירופאי יפיפה ומושלם. לא פלא שהחורף נחשב לעונה הרומנטית של השנה- התכרבלות חמימה בפוך, ארוחות רומנטיות לאור נרות וחופשה זוגית מפנקת באחד מן הצימרים לזוגות בצפון.

קרא עוד