מגזין נופש 3D

חמשת המפלים המיוחדים של הצפון

חמשת המפלים המיוחדים של הצפון

עורכת תוכן וילות10/12/2014

בזמן חופשתכם בווילה בצפון, בין אם במסגרת סוף שבוע קצר או חופשה לכמה ימים במהלך השבוע, תשמחו לשמוע שיש לאזור הצפון לא מעט להציע, במיוחד טבע עוצר נשימה ושלל אתרים מיוחדים שחייבים לבקר בהם לפחות פעם אחת. מבין שפע האטרקציות בצפון והאתרים המומלצים לביקור, יש את חמשת המפלים של הצפון שהביקור בהם הוא בגדר חובה. 5 המפלים הללו מושכים אליהם מבקרים רבים בחודשי החורף שכן בחורף הזרימה במפלים היא בלתי רגילה, ובקיץ גם זוכים המפלים לביקור של רבים. בנוסף, תוכלו לשלב מגוון מסלולי טיול לצד התצפית על המפל.

קרא עוד
פסטיבל דרום אדום

פסטיבל דרום אדום

שי כהן19/10/2014

חודש פברואר מביא איתו את אחד מפלאי הטבע היפים ביותר במדינת ישראל ולפלא הזה קוראים "פריחת הכלניות", בחודש זה שטחים רבים בדרום ובעיקר בנגב הצפוני מחלפים את צבעם מירוק לאדום, וזאת ההזדמנות שלכם לצאת עם כל המשפחה לסוף שבוע אדום במיוחד עם הרבה פעילויות לילדים.

קרא עוד

טיול ברמת הגולן-מערב הפרוע של ישראל

עורך תוכן22/08/2014

החלטת לצאת לצימר עם כל המשפחה בצפון? לרמת הגולן אתה חייב להגיע! רמת הגולן הוא אחד האזורים הכי הפרועים של מדינת ישראל ואני מדבר על הצד החיובי כמובן, רמת הגולן מתאפיינת בהרי געש רבים שכולם רדומים, מיקומו הוא בסמוך לגבול הסורי, רמת הגולן קיבל את השם המערב הפרוע לא סתם, הנופים הפראיים, שטחי המרעה הגדולים, ואיך אפשר בלי הבוקרים שהם בעצם חקלאי האזור, המסע שלנו מתחיל בהר הגבוה ביותר בישראל ונוסע דרומה בין כפרים המקומיים ואזורים חקלאיים נרחבים.

קרא עוד
גשר הפקק

גשר הפקק

שי כהן09/08/2014

המוני ישראל רואים בצפון הארץ מזור לחום הגדול הפוקד את ארצנו המזרח תיכונית, הודות למעיינות ונקודות המים בהם ניתן לרבוץ ולהצטנן.

קרא עוד
טיול בצפון

טיול בצפון

שי כהן15/07/2014

אחרי שסגרתם חופשה בצפון, והילדים כבר חגורים ברכב, ואתם בדרככם לצימר, זה הזמן להכיר לכם מספר מקומות שאסור לכם לפספס בזמן שהותכם בחופשה בצפון.

קרא עוד
המפל הנעלם

המפל הנעלם

שי כהן10/07/2014

על חופה הצפוני של הכנרת, במקום שמוקף עצי פטל, נמצא מפל שאת זרימתו האדירה אפשר לשמוע כבר בדרך אליו, מי המפל הצלולים נופלים בשצף מגובה של חמישה מטרים ואז נרגעים ונחלשים, ובזרימתם אל הכינרת הם יוצרים שורה של בריכות קטנות וצלולות, המגע של המים עם אבני הבזלת השחורים, והצמחייה העבותה ,יוצרים שילוב נדיר וקסום של צבעים וריחות.

קרא עוד