מגזין נופש 3D

חופשה חלומית בוילה בדרום

חופשה חלומית בוילה בדרום

עורכת תוכן וילות04/11/2015

לא כולם יודעים אך יש מושג כזה: וילות בדרום להשכרה , זה אמנם סגנון חדש של חופשה , כמו כולם, כשמחפשים חופש בדרום הראש חושב ישר על העיר אילת וכמובן על מגוון בתי המלון שהיא מציעה, אך יש פתרון לינה חדש והרבה יותר זול ושווה וזה וילות בדרום למשפחות בשביל חופשה מפנקת במיוחד.

קרא עוד
וילות למסיבות בצפון

וילות למסיבות בצפון

עורכת תוכן וילות04/11/2015

הצפון מציע לנו מאות וילות בצפון, חלקן וילות יוקרתיות בצפון וחלקן פשוטות יותר, תלוי מה ידכם משגת ומה דרישות הנופש שלכם, וילות בצפון לרוב בנויות באזורי מגורים, לכן צריך להתחשב בשאר הדיירים/ השכנים של מתחם הווילה.

קרא עוד
פתרון מושלם לחופשה בצפון

פתרון מושלם לחופשה בצפון

עורכת כתבות וילות בצפון11/08/2015

מי שיחפש פתרון לינה לבעיית הלינה באזור הצפון לא יתקל ביותר מדי בעיות , אך לא כולם מודעים לנושא וילות בצפון , ישנן וילות בצפון המיועדות להשכרה לכמה ימים. חלקן יקרות , חלקן זולות כמובן שהכול תלוי בתקציבכם , ישנן אפשרויות שמתאימות בעיקר למשפחות עם ילדים וישנן וילות המתאימות בעיקר למסיבות.

קרא עוד
חופשה חלומית בצפון

חופשה חלומית בצפון

עורכת כתבות נופש בצפון23/07/2015

כמו כולם, גם אתם רוצים לצאת לחופשה חלומית בצפון, הצפון מציע אינספור וילות בצפון, וילות יוקרה בצפון , צימרים בצפון , סוויטות בצפון , באינטרנט הכול נראה יפה ומפתה לכן צריך להיזהר, הינה לכם כמה נקודות עבור חופשה בצפון , כל הנקודות הכי חשובות שעליכם לדעת רגע לפני שתסגרו את החופשה..

קרא עוד
חופשה חסכונית בוילת נופש

חופשה חסכונית בוילת נופש

עורכת תוכן וילות19/07/2015

מדי שנה, משפחות רבות יוצאות לטייל ברחבי הארץ על מנת להתגבש עם המשפחה כמובן ליהנות ממוקמות ונופים ייחודיים. כאשר איננו מתכננים את החופשה בצורה נכונה אנו עלולים להגיע למצב של בזבוז יתר. לשם כך, רכשתי רשימה של מספר דברים שיוכלו לעזור לכם לצמצם בהוצאות וליהנות גם אתם מחופשה מפנקת בוילת נופש ולא לחזור לביית עם חור בכיס.

קרא עוד
מה כדאי לבדוק לפני בחירת וילה בצפון

מה כדאי לבדוק לפני בחירת וילה בצפון

עורכת תוכן וילות21/06/2015

הצפון מציע מגוון רחב של חופשות ומקמות לינה, צימרים, וילות, מלונות בוטיק ומלונות רגילים לאנשים המחפשים לבלות כמה ימים רחוק מהעיר הגדולה ובקרבה לטבע ולנוף הפסטורלי והמרהיב של הצפון. ניתן למצוא לא מעט וילות בצפון מפשוטות ועד מפוארות ויוקרתיות, כשמזמינים מקום לינה חשוב לבדוק ולבחון היטב את מידת התאמתו לסוג החופשה שבה אני מעוניינים, ישנם כמה היבטים חשובים שאמורים לקחת בחשבון לפני הבחירה הסופית. הינה כמה נקודות שיש לשים לב אליהן:

קרא עוד
למה וילת נופש ולא בית מלון?

למה וילת נופש ולא בית מלון?

עורכת תוכן וילות31/05/2015

בתקופה האחרונה אנחנו רואים עליה בענף הווילות לנופש בארץ במיוחד בצפון הארץ .הרבה משפחות במיוחד משפחות גדלות עם שלושה ילדים ומעלה מתקשות למצוא פתרון טוב שייתן מענה לכל המשפחה במחיר שפוי. וחופשה בווילת נופש בצפון נותנת מענה לכל המשפחה

קרא עוד
וילות בצפון לקבוצות

וילות בצפון לקבוצות

עורכת תוכן וילות05/05/2015

קבוצת חברים או מספר משפחות שמחליטים לצאת אל נופש בוילה בצפון בתור קבוצה גדולה לחוויית נופש מפנקת יש לחשוב על כל הפרטים החשובים במציאת וילה לקבוצות חברים או וילה למשפחות בצפון.

קרא עוד