מגזין נופש 3D

בוחרים מסעדות בצפון

בוחרים מסעדות בצפון

עורכת תוכן מסעדות21/04/2015

בחירת מסעדה בצפון היא אינה פשוטה, השפע הגדול שיש באזור הצפון יכול להקשות את הבחירה גם על אוהבי המסעדות המנוסים ביותר. כאשר מדובר במבקרים אשר מגיעים מאזור מרוחק יחסית ושאינם מכירים היטב את הסביבה, אנו ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית על מנת שתוכלו להבטיח לעצמכם ארוחה טובה. סקר קצר על מסעדות בצפון לפני היציאה מהבית יחסוך לכם התברברות על מסעדות בצפון שלא כל כך מתאימות לכם ואולי בכלל תגיעו למסעדה איכותית אך לא תמצאו מקום או שהמחירים יהיו גבוהים מדי.

קרא עוד
מסעדות ליד הכנרת

מסעדות ליד הכנרת

עורכת תוכן מסעדות22/03/2015

השילוב בין מזג אוויר מצוין וחופשת חג תמיד מוציא אותנו החוצה לטייל, והפעם אני אתמקד באזור הכנרת. שמש ונופים, מים וחופים, אנחנו, אתם, בני משפחתכם ועוד רבים בוחרים ללכת לנפוש ליד הכנרת בזמן חול המועד פסח. אני אומרת, במקום לנפנף אפשר פשוט ללכת למסעדה איכותית בצפון. אז להלך מספר מסעדות מומלצות:

קרא עוד
מסעדות בגליל

מסעדות בגליל

עורכת תוכן מסעדות08/03/2015

בשנים האחרונות הפכו המסעדות בגליל למוקד קולינארי דינאמי ואטרקטיבי במיוחד המציע שלל טעמים, מטבחים וניחוחות שקשה לעמוד בפניהם. את הפריחה של המסעדות בצפון ניתן לייחס להתפתחות ענף הצימרים והאטרקציות בצפון ובעיקר באזור הגליל. יחד עם התפתחות ענף התיירות הגיע גל פריחת המסעדות בצפון שנבע מהדרישה למסעדות מהנופשים באזור בגליל שביקשו להשלים את חווית החופשה במסעדה טובה שתשאיר טעם של עוד.

קרא עוד
מסעדות מומלצות בצפון

מסעדות מומלצות בצפון

עורכת תוכן מסעדות18/12/2014

בעשור האחרון הפך אזורה הצפוני של ישראל, חבל ארץ יפיפה שנקרא 'הגליל' למרכז קולינארי עשיר וססגוני, היחיד מסוגו בישראל. הגליל, שהפך בשנים האחרונות להיות כאבן השואבת אלפי מבקרים ומטיילים מכל רחבי הארץ והעולם, קיבץ לעצמו גם את טובי הטבחים והשפים, אשר בחרו להגיע לכאן, לגליל השקט, היפה והירוק, בכדי להגשים חלום קולינארי עם איכות חיים.

קרא עוד
מסעדות לאירועים בצפון

מסעדות לאירועים בצפון

עורכת תוכן מסעדות15/12/2014

ההתפתחות הקולינרית בצפון הארץ הצמיחה מסעדות ורבות ומקומות שחלקם הפכו מוסדות ידועים שנזכרים כמעט בכל שיחה בנושא קולינריה. אותה התפתחות קולינרית במסעדות בצפון החלה בהדרגה, תחילה התושבים המקומיים החלו להשתכלל ולפתוח מסעדות חדשות בחיפוש אחר טרנדים קולינריים ושנית קהל המבקרים והתיירים בצפון החלו להיחשף תוך כדי טיול אל מסעדות חדישות ומגוונות בצפון.

קרא עוד

בואו לבקר במגוון המסעדות בצפון

עורכת תוכן מסעדות12/11/2014

המייחד את המסעדות בצפון הוא השילוב בין אוכל טוב ואיכותי עם אווירה קסומה. עם שילוב כזה מדהים אין זה פלא שמדי שנה פוקדים את אזור הצפוני של הארץ אלפי מבקרים מאזורים שונים. הרבה מאוד מסעדות בצפון יצרו לעצמן, במהלך השנים, מוניטין חיובי גבוה וחלקן אף נמצאות ברשימת המסעדות המומלצות והאיכותיות ביותר.

קרא עוד

הכל על מסעדות בצפון

עורכת תוכן מסעדות11/11/2014

מזה מתקופה ארוכה, שרשימת המסעדות המומלצת בישראל כוללת בתוכה לא מעט מסעדות בצפון, וזה לא מפליא. חלק גדול מהמסעדות בצפון, בראשית דרכן, הוקמו במטרה לתת מענה לאותם מבקרים ונופשים באזור הצפון. אך עם השנים, הניסיון והצמיחה הפופולארית עשו את שלהם, וכיום המסעדות בצפון הן חלק ענף קולינארי איכותי ומשובח שלא מביישות מסעדות אחרות בחו''ל.

קרא עוד

אוכלים כשר

עורכת תוכן מסעדות11/11/2014

בארץ ישראל, ארץ הקודש, מתגוררים מספר רב של אנשים שומרי כשרות וכן רבים מהאנשים שבאים לנפוש בארצנו, שומרי כשרות גם הם. בעוקבות כך נפתחו מסעדות כשרות למהדרין בכל רחבי הארץ, המסעדות מספקות אוכל טעים וכשר אשר מבושל בקפידה רבה.

קרא עוד

מסעדות בצפון בשלל גוונים

עורכת תוכן מסעדות11/11/2014

המסעדות בצפון הארץ חוו עלייה בפופולאריות יחד עם התפתחות הצימרים בצפון, וענף התיירות שהפך עד מהרה להיות אחד מהענפים הרווחים בארץ ישראל. מבקרי הצפון הביאו עימם משקיעים, המשקיעים סחפו מבקרים וכולם רצפו לשבת נוף נופי הכנרת וליהנות מארוחה איכותי האחת המסעדות בצפון.

קרא עוד