מגזין נופש 3D

חופים ליד הכנרת

חופים ליד הכנרת

עורכת תוכן וילות08/12/2014

מחפשים מקום לחופשת 'בטן גב' ? הצפון הוא היעד האידיאלי עבורכם! סביב הכנרת, המהווה אטרקציה בפני עצמה, תמצאו לא מעט חופים לרחצה, רבים מהם נמצאים לא רחוק מהעיר טבריה. חופי הרחצה מסודרים וניתן לשהות ולבלות בהם לאורך כל שעות היום וכמובן ליהנות מחופשת בטן גב מבטיחה.

קרא עוד
מיטה זוגית בצימר

צימרים ברמות

עורכת תוכן צימרים08/12/2014

ישנם מקומות שלא משנה כמה פעמים היינו בהם, תמיד נרצה לחזור שוב. יש משהו בריח, האוויר, הירוק בעיניים והזיכרונות המתוקים שפשוט מרגשים אותנו. מושב רמות הוא אחד מהמקומות הללו. תחושה של הזמן שעצר מלכת, אנשים רגועים ושלווים, אטרקציות רבות שטרם גילינו ומקום שכל חופשה בו שונה מקודמתה.

קרא עוד
חופשה משפחתית בחול המועד פסח

חופשה משפחתית בחול המועד פסח

עורך תוכן וילות04/12/2014

אין הרבה מקומות פנויים בלוח השנה היהודי שמזמן לנו חופשה משפחתית מלאה בלי לחץ מהעבודה ועם חופשה מוחלטת מהלימודים למעט ימי חול המועד, ובגלל האפשרות הגבוהה לעומס מטיילים ונופשים בימים אלו חשוב לתכנן את החופשה המשפחתית לחול המועד מבעוד מועד.

קרא עוד
חופשה בחול המועד פסח – רק בווילות בצפון

חופשה בחול המועד פסח – רק בווילות בצפון

עורך תוכן וילות04/12/2014

את הריטואל הקבוע של חג הפסח חופשה של שבוע ימים ואחר כך עוד חג רוב בתי ישראל מכירים, אבל מה עושים באותם שבעה ימים של חול המועד פסח לא כל בתי ישראל ממש יודעים, לכן ההמלצה שלנו לכל המתלבטים היא חופשה משפחתית בוילה מפנקת בצפון.

קרא עוד
צימרים לזוגות לחורף רומנטי במיוחד

צימרים לזוגות לחורף רומנטי במיוחד

עורכת תוכן צימרים04/12/2014

טיפות הגשם נוקשות על החלון, רוח קרירה נושבת, ובחרמון נערם לו השלג ומבטיח לכל המבקרים בצפון נוף אירופאי יפיפה ומושלם. לא פלא שהחורף נחשב לעונה הרומנטית של השנה- התכרבלות חמימה בפוך, ארוחות רומנטיות לאור נרות וחופשה זוגית מפנקת באחד מן הצימרים לזוגות בצפון.

קרא עוד