מגזין נופש 3D

וילות יוקרתיות בצפון

וילות יוקרתיות בצפון

עורכת תוכן וילות04/12/2014

בעקבות הפריחה המחודשת של הצפון אשר מציע למבקרים בו חוויה כפרית, נינוחה ושלווה, החלו להיפתח אפשרויות אירוח רבות ומגוונות בכל אזור הצפון. אחת האפשרויות לוקחת אותנו לרף חדש ומאפשרת לנו קציפה לעשירון העליון ולבלות חופשה זוגית או משפחתית בווילה יוקרתית בצפון. נופשים רבים תושבי הארץ וכן תיירים רבים החלו בשנים האחרונות להעדיף וילות יוקרתיות בגליל על פני בתי מלונות שונים ואין ספק כי אותן וילות זוכות להצלחה רבה בשל עיצובם ותפארתם.

קרא עוד
סוגי וילות בצפון

סוגי וילות בצפון

עורכת תוכן וילות03/12/2014

וילות בצפון החלו בשנים האחרונות לתפוס תאוצה גדולה וכיום הם בתודעת כולנו. אם בעבר רוב הנופשים היו מחפשים חופשה בבית מלון באילת הדרומית כי זאת הייתה האופציה המוכרת ביותר, היום ובעיקר בתקופות החורף, הרוב הלא מבוטל מעדיף לנפוש בווילות בצפון שם יוכלו ליהנות מנופים יפהפיים עוצרי נשימה, לצאת לחופשה אל מרגלות הרים ובסמוך לנחלם זורמים- חוויה אמתית.

קרא עוד
חופשה משפחתית בצפון - וילות ליד הכנרת

חופשה משפחתית בצפון - וילות ליד הכנרת

עורך תוכן וילות03/12/2014

אגם הכנרת המוכר לכל אחד מאתנו הפך מזמן ליעד תיירותי לכל נופש ותייר שמגיע לאזור הצפון, עם התפתחות התיירות סביב הכנרת שהחלה במסעדות ליד הכנרת, בתי מלון, אטרקציות ליד הכנרת אנו עדים בשנים האחרונות להתפתחות נוספת והיא וילות בצפון ליד הכנרת.

קרא עוד
וילות בנוף כנרת

וילות בנוף כנרת

עורכת תוכן וילות03/12/2014

וילות בצפון ידועות כווילות מושקעות מאוד ובעלות אופי יוקרתי כשל בני מלכים. אם חפץ ליבכם בחופשה חלומית באזור הצפון היפיפה של ישראל עם בני משפחתכם או לחלופין עם כמה חברים וילות בצפון זהו המקום המושלם עבורכם!

קרא עוד
5 דרכים לחיפוש צימרים באינטרנט

5 דרכים לחיפוש צימרים באינטרנט

עורכת תוכן צימרים03/12/2014

חופשה בצימר בצפון מאפשרת לנופשים מגע עם הטבע ורגיעה מהלחצים היומיומיים. רובנו כבר יודעים שבשנים האחרונות הפכו מהר מאוד הצימרים והאירוח הכפרי לתחליף לנופש במלונות, מאחר והסטנדרטים שלהם הפכו גבוהים. כיום הצימרים בצפון כוללים שהות בחדר מפואר עם כל הפינוקים הנלווים.

קרא עוד