מגזין נופש 3D

וילות נופש לבעלי מוגבלויות

וילות נופש לבעלי מוגבלויות

טירן מוגרבי04/11/2014

הרבה מהמלונות והצימרים בארץ לא מבינים את הצורך בהנגשה מלאה של כל המתחמים לבעלי מוגבלויות, לעומת זאת וילות נופש לרוב מונגשות בצורה מלאה. אמנם המאבק הציבורי המוצדק אכן מניב שינויים רבים, אך עדיין ישנם מלונות וצימרים רבים שלא מנגישים את הבריכה למשל, או שהמעלית אינה מגיעה לאזור המסעדה שנמצאת בקומה הקרקעית.

קרא עוד
יוצאים לנפוש בצימרים בצפון

יוצאים לנפוש בצימרים בצפון

טירן מוגרבי 03/11/2014

רוצים להירגע ולהשאיר את מרוץ החיים מאחוריכם לתקופה קצרה? אתם הרוצים לשהות במקום ללא אילוצים והתחייבויות, אלא רוצים ליהנות במקום מפנק עם הילדים או בלעדיהם מוזמנים להתארח במתחי האירוח הנפלאים והצימרים בצפון לחופשה משפחתית שקטה וסולידית או לחלופין חופשה זוגית סוערת ומרגשת. בקיץ תתרעננו בצינת המזגן והבריכה המפנקת או להתכרבל בחורף בשמיכה מול החמימות שמפיץ הקמין.

קרא עוד

איך לבחור את הצימר המתאים

טירן מוגרבי03/11/2014

חיי היומיום שלנו עמוסים בלחץ וריצות ממקום למקום כדי להספיק הכול. בחיים המודרניים אנחנו הולכים לישון מאוחר, קמים מוקדם ולא תמיד מוצאים זמן לנוח להירגע במהלך היום. נוסף על כך, קורה שאנחנו לא מוצאים זמן להקדיש לבן/בת הזוג. צימרים הם אלטרנטיבה טובה לאלו שמעוניינים בחופשה אינטימית ושקטה ולא כמו בבית מלון או בית ארחה.

קרא עוד
האטרקציות באזור הווילות וחשיבותן

האטרקציות באזור הווילות וחשיבותן

טירן מוגרבי 03/11/2014

יציאה לחופשה משפחתית, במיוחד עם ילדים קטנים, דורשת מאתנו התארגנות מראש והכנה שתאפשר תעסוקה לכל הנופשים. לכן, כאשר אתם ניגשים לאינטרנט לערוך חיפוש על חופשה בווילה למשפחות או בווילה לזוגות כדאי לברר על אטרקציות ופעילויות בסביבה. אלו יכולות להיות מסעדות, אתרי תיירות, מסלולי טיולים פארקי מים ועוד. ארגון נכון ומקיף יכול לשדרג מאוד את החופשה בווילה.

קרא עוד
טיפים לבחירת צימר רומנטי

טיפים לבחירת צימר רומנטי

טירן מוגרבי 30/10/2014

אתה ובת זוגתך החלטתם שהגיע הזמן להשאיר את כל הטרדות והלחץ היום יומי ולצאת לחופשה.. גם לכם מגיע קצת זמן איכות עם עצמכם בכדי לקבל כוחות מחודשים וכמובן להעשיר את עוצמת האהבה בינכם. אז הינה כמה טיפים חשובים לבחירת צימר רומנטי :

קרא עוד
נופש בצימר לציבור הדתי

נופש בצימר לציבור הדתי

טירן מוגרבי 30/10/2014

בשנים האחרונות החל תחום התיירות והנופש בארץ לתפוס תאוצה וכיום תוכלו למצוא צימרים ומקומות אירוח נהדרים כמעט בכל עיר ויישוב שתחשבו עליו. הציבור הדתי כמובן גם לוקח חלק בפריחת התיירות ומחליט לצאת לנופש עם בני המשפחה או בזוגות.

קרא עוד
ירח דבש רק בצימר בצפון

ירח דבש רק בצימר בצפון

שי כהן30/10/2014

תיירות הצימרים בצפון לרובנו מעלה אסוציאציות של חופשה משפחתית עם ילדים באחד מיישובי הצפון בתוך בקתת עץ עם 2 קומות. אבל בשנים האחרונות עם התפתחות ענף התיירות בצימרים בצפון החלה להתפתח תיירות צימרים נוספת והיא דווקא פונה לתחום החופשה הזוגית והרומנטית יותר.

קרא עוד
וילות בצפון לחופשת חורף

וילות בצפון לחופשת חורף

שי כהן30/10/2014

בשנים האחרונות אנו עדים לפריחה בענף הלינה בצפון דווקא בתחום הווילות. והסיבות לכך הן רבות ומגוונות אבל דומה שהסיבה המרכזית שבהן היא העובדה שחופשה בווילות בצפון יכולה להיות חסכונית הרבה יותר. אם ארבע משפחות ירצו לצאת לחופשה ביחד אז בצימרים בצפון הם ישלמו לפי צימר שזה יעלה להם בין 600-800 ₪ לצימר בעוד שבוילה בצפון הם ישלמו על מתחם שלם בין 2500-3500 ₪

קרא עוד
נופש בישראל בחורף

נופש בישראל בחורף

שי כהן30/10/2014

לרובנו עונת החורף מעלה בנו מחשבות על רביצה בסלון מתחת לשמיכת פוך חמימה וזפזופ בשלט הטלוויזיה. על נופש מי חושב בכלל... וכאן מחכה לכם הפתעה בתקופת החורף הכי כדאי ומשתלם לצאת לנופש בישראל. אנחנו כאן ננסה לתת לכם מספר טיפים לנופש בישראל בעונת החורף.

קרא עוד