מגזין נופש 3D

לבחור צימר לחופשה בחורף

לבחור צימר לחופשה בחורף

שי כהן22/10/2014

כאשר אנחנו מתכננים חופשה בצימר מפנק לחורף ההתלבטות שלנו היא לגבי מיקומו הגיאוגרפי שבו נמצא הצימר, וסגנונו של הצימר. תופעת הצימרים התפתחה מאוד בשנים האחרונות וכיום אפשר למצוא צימרים כמעט בכל אזור בארצנו הקטנטנה בין אם מדובר על צימרים בצפון או צימרים בדרום ולאחרונה תעשיית הצימרים התפתחה גם לאזור המרכז. ואם התפתחות אזורי המרחב של הצימרים הגיעה איתה גם תופעת הסגנונות של הצימרים, אם זה צימר לזוגות, צימר למשפחות, צימר יוקרתי, ועוד... כאשר כל אחד מהצימרים מתחרה על ליבו וכיסו של הנופש.

קרא עוד
חגיגה רומנטית בצימרים בצפון

חגיגה רומנטית בצימרים בצפון

שי כהן19/10/2014

מי מאתנו לא מכיר את המצב הבא: מאורע חשוב בזוגיות הרומנטית מתקרב ובא, כמו לדוגמא יום האהבה, יום ההולדת של אחד מבני הזוג, יום נישואין ואם נחשוב קצת נגלה שאנחנו הגברים נתקפים בסוג של בהלה מה? איך? איפה? חוגגים בצורה מושלמת את המאורע. הרי את הרמזים העבים של בת הזוג אפשר להבין בלי שום בעיה, ובמובן חייבים להיות יצירתיים מאוד, לכן חופשה בצימרים בצפון הארץ היא התשובה הנכונה והמדויקת עבור המאורע החשוב.

קרא עוד
פסטיבל דרום אדום

פסטיבל דרום אדום

שי כהן19/10/2014

חודש פברואר מביא איתו את אחד מפלאי הטבע היפים ביותר במדינת ישראל ולפלא הזה קוראים "פריחת הכלניות", בחודש זה שטחים רבים בדרום ובעיקר בנגב הצפוני מחלפים את צבעם מירוק לאדום, וזאת ההזדמנות שלכם לצאת עם כל המשפחה לסוף שבוע אדום במיוחד עם הרבה פעילויות לילדים.

קרא עוד
חופשה מושלמת לזוגות בלבד (ללא ילדים)

חופשה מושלמת לזוגות בלבד (ללא ילדים)

טירן מוגרבי06/10/2014

חופשה בצימר בצפון היא בדרך כלל מילה נרדפת למילה רומנטיקה, חופשה בלעדית עבור שתי אנשים. הצימר הוא מפלט מבורך, מקום להיות בו יחד כדי לדבר אל תוך הלילה, להתכרבל מתחת לשמיכה, לטבול בג'קוזי המפנק, ליהנות מיין טוב לאור נרות- במילים אחרות, הרפתקה לאוהבים !

קרא עוד
ארבעה טיפים לבחירת צימר בצפון

ארבעה טיפים לבחירת צימר בצפון

שי כהן30/09/2014

בחירת צימר בצפון הוא מאוד פשוט למי שמכיר את הצפון, למי שלא מכיר את הצפון זאת יכולה להיות משימה כלל לא פשוטה. אזור הצפון הוא אזור גדול מאוד המשתרע על פני קילומטרים רבים, הוא מתחיל באזור הגליל התחתון ונגמר בצפון רמת הגולן לכן חשוב לדעת מספר טיפים:

קרא עוד
ארבעה כללים לבחירת צימר רומנטי

ארבעה כללים לבחירת צימר רומנטי

שי כהן30/09/2014

בחירת צימר רומנטי נראית כמשימה די פשוטה, מספיק שיהיה ג'קוזי, בריכה קטנה, וצימר טוב לא? אז זהו שממש לא... בחירת צימר רומנטי נכון תשדרג לכם את הנופש ולא פחות חשוב את הזוגיות שלכם, מספר כללים לבחירת צימר רומנטי נכון.

קרא עוד