מגזין נופש 3D

נופש מושלם מתחיל בנופי הבשן

נופש מושלם מתחיל בנופי הבשן

שי כהן30/09/2014

כאשר המוני בית ישראל מתכננים חופשה בצפון תמיד ישנה את ההתלבטות הקבועה האם לצאת לבית מלון או לצימר מפנק, המצדדים בלצאת לבית מלון יטענו כי אין תחליף לארוחות הבוקר המפנקות, ולשירותי החדרים, מנגד אלו שיטענו לצאת לצימר מפנק בצפון יטענו כי אין תחליף לשקט, לשלווה, לנוף, והכי חשוב לפרטיות שיש בצימר.

קרא עוד
ארוחות בוקר איכותיות רק בצימר

ארוחות בוקר איכותיות רק בצימר

שי כהן30/09/2014

כבר בפרסומים של בעלי הצימרים הרבים תוכלו למצוא מקום של כבוד לארוחת בוקר, כל בעל צימר ינסה לשכנע אתכם כי אצלו ארוחת בוקר הטובה ביותר, ואת האמת? ארוחת בוקר איכותית תמצאו כמעט בכל הצימרים, אז מה עושה את ארוחת בוקר בצימר לטובה ביותר? והמפנקת ביותר? או יותר נכון מהו התפריט הסודי להכנה של ארוחת בוקר מושלמת בצימר?

קרא עוד
צימרים לשבתות חתן

צימרים לשבתות חתן

שי כהן30/09/2014

יום לאחר החתונה כאשר הזוג הטרי רק התעורר משנתו, הזוג הטרי מרגיש כי הוסרה אבן גדולה מעליהם, כל ההכנות והתרוצצויות תמו ונשלמו, אבל להורי החתן הם רק החלו... המחשבה היכו להעביר את השבת חתן מדירה שינה מעיניהם, המחשבות הם רבות מה יהיה בתפריט? את מי להזמין? והכי חשוב איפה ישנו כל האורחים? במאמר זה ננסה לענות לכם על כל השאלות על מנת ששבת החתן בצימרים תהיה מושלמת! והכי חשוב ללא טרחה גדולה

קרא עוד

וילות למשפחות דתיות לחופשה מסורתית בישראל

עורך תוכן וילות27/08/2014

רבים מבין בני הקהילה הדתית חרדית חוששים מפני היציאה לחופשה, הם סבורים כי צפוי להם סוף שבוע רעשני בו לא יוכלו לכבד את קדושת השבת. וילות נופש למשפחות דתיות מעמידות אותם על טעותם, אם טרם יצאתם לחופשה עם המשפחה באחת הוילות בצפון או במרכז, הגיע הזמן לגלות פתרון נופש אידאלי בעבור בני הקהילה המסורתית.

קרא עוד
טיול בצימר בצפון זה לא רק טיול מים

טיול בצימר בצפון זה לא רק טיול מים

שי כהן25/08/2014

המוני עם ישראל שיוצאים לנפוש בצימרים בצפון או ברמת הגולן חושבים תמיד על מסלולים עם הרבה מים, אבל צפון ישראל ורמת הגולן מספק לנו טיולים מעניינים לכל המשפחה, וכן... לא צריך בגד ים בשביל הטיולים הללו, אנו נמליץ לכם על מספר מסלולים משפחתיים בצפון וברמת הגולן.

קרא עוד

טיול ברמת הגולן-מערב הפרוע של ישראל

עורך תוכן22/08/2014

החלטת לצאת לצימר עם כל המשפחה בצפון? לרמת הגולן אתה חייב להגיע! רמת הגולן הוא אחד האזורים הכי הפרועים של מדינת ישראל ואני מדבר על הצד החיובי כמובן, רמת הגולן מתאפיינת בהרי געש רבים שכולם רדומים, מיקומו הוא בסמוך לגבול הסורי, רמת הגולן קיבל את השם המערב הפרוע לא סתם, הנופים הפראיים, שטחי המרעה הגדולים, ואיך אפשר בלי הבוקרים שהם בעצם חקלאי האזור, המסע שלנו מתחיל בהר הגבוה ביותר בישראל ונוסע דרומה בין כפרים המקומיים ואזורים חקלאיים נרחבים.

קרא עוד
שוק זה לא רק ירקות טיול שווקים בצפון

שוק זה לא רק ירקות טיול שווקים בצפון

שי כהן21/08/2014

תכנון חופשה בצימר בצפון יהיה תמיד על טהרת מסלולי מים למיניהם, קצת כנרת, ואולי איזו אטרקציה מעניינת, אבל אם אתם חובבים קצת נוסטלגיה והריח של הפירות והירקות הטריים עושה לכם את זה, או בלי שום סיבה רק להסתובב מול דוכנים עמוסי סחורה ולהתמקח עם הסוחרים, זה הזמן שלכם ליהנות לא רק מצימר טוב בצפון אלה מטיול שווקים איכותי בצפון.

קרא עוד