מגזין נופש 3D

חוויה גלילית

עורך תוכן צימרים18/08/2014

עבור רוב האנשים, המחשבה על נופש בצפון נוטה להעלות תמונות של מים כחולים, חופי בזלת, אור שמש לוהטת ונופיים הרריים מתובלים בירוק, אז זהו... מחשבות אלו די קרובות לעובדה. כולל אווירה נינוחה ומרגיעה, רוחות חמות שמזכירות קצת חוויה טרופית, מטבח מקומי עשיר בטעמים וריחות, ותרבות מגוונת, והשכרת צימר בצפון משלימה את האווירה.

קרא עוד
חופשה משפחתית- רק בצימרים בצפון

חופשה משפחתית- רק בצימרים בצפון

שי כהן18/08/2014

חופשה עם המשפחה והילדים יכול להשאיר אותך חושב לא מעט איך להעביר איתם את הזמן ואיך לבדר אותם, וכמובן איך לשמור על ביטחונם האישי, והכי חשוב איך להגיע למצב שגם אתה ובת זוגתך תוכלו לתת לעצמכם קצת פסק זמן מהחיים הטורדניים וליהנות מחופשה משפחתית מיוחדת, חשוב לדעת... חופשה בצימרים בצפון אם בוחרים אותה נכון יכולה לעשות את כל ההבדל בין נופש משפחתי עם הרבה רעש ובלגן (בבית מלון) לבין חופשה משפחתית שקטה ושלווה (בצימרים בצפון)

קרא עוד
לצאת לנופש עם הילדים בצימר בצפון

לצאת לנופש עם הילדים בצימר בצפון

שי כהן18/08/2014

חופשה עם הילדים בצימר בצפון יכולה להעסיק אותך זמן רב בחשיבה איך להעסיק אותם, איך לבדר אותם, ואיך לשמור על ביטחונם והכל במינימום לחץ וכמה שפחות רעש. אתה צריך להיות מוכן לכל תרחיש שאתה יוצא לחופשה משפחתית בצימר בצפון לכן עמלנו וכתבנו בשבילך כמה עצות שימושיות שעשויות לעזור לך לעבור חופשה משפחתית בצימר בצפון בצורה שקטה ורגועה ולא פחות חשוב שילדייך ומשפחתך ייהנו בצימר ככל האפשר

קרא עוד

לבחור בין צימר לווילת אירוח

עורך תוכן15/08/2014

מתכננים חופשה בעתיד הקרוב, אתם עלולים למצוא את עצמכם בדילמה קצת קשה כשזה מגיע לבחירת סוג האירוח הנכון. ישנן מספר רב של אפשרויות לבחירה ולעתים קרובות הם תלויים במיקום של הבחירה שלך, את הגודל של המשפחה שלך, ואת השירותים והתכונות שאתה מחשיבים להכרחיים עבורכם לחופשה נעימה.

קרא עוד
הדרך הבטוחה לבחירת צימר מושלם

הדרך הבטוחה לבחירת צימר מושלם

שי כהן15/08/2014

דרך פופולרית יותר ויותר ליהנות מחופשה היא לשכור צימר בצפון, צימר זה בעצם דירת נופש המאפשרת לך לשמור על קורטוב של פרטיות בנופש וגם להנות משירותים רבים ויתרונות שאין למקומות אחרים, הבחירה בצימר בצפון יכול להיות בחירה מוצלחת למסיבות, ולמשפחות הזקוקות לחדרים רבים וחללי שינה גדולים. בעת בחירת צימרים בצפון

קרא עוד

צימר על שפת הכנרת חופשה משפחתית מושלמת

עורך תוכן צימרים15/08/2014

אתם מתכננים את החופשה שלכם אבל רוצים לחוות חוויה קצת אחרת, אם אלמנטים נוספים וייחודיים? התשובה היא ללא ספק צימר על שפת הכנרת, הכנרת הינה האגם הגדול ביותר בישראל והיעד המבוקש ביותר בתקופת חופשת הקיץ.

קרא עוד

מסיבת רווקים? רק בצפון

עורך תוכן13/08/2014

מי מאיתנו רגע לפני שהוא נכנס לברית הנישואים לא רוצה להעביר לילה מפנק עם מיטב החברים שלו? ואם כבר להעביר ערב כזה אז לפחות שזה יהיה בסטייל שלא ישכח מהר, את הטרנד הזה הבינו מזמן בעלי וילות רבות בצפון וגם צימרים (בעיקר מתחמים סגורים) והשקיעו לא מעט על מנת שלא תשכחו אותם מהר.

קרא עוד

חופשה בגליל המערבי הטוסקנה של ישראל

עורך תוכן צימרים13/08/2014

לבחור להעביר את החופשה שלכם בצפון כבר קיבלתם אבל איפה להיות בצפון אתם עדיין מתלבטים, וזה הזמן שלכם לבקר באיזור הגליל המערבי או כמו שהוא נקרא ה"טוסקנה של ישראל", ולא סתם הוא נקרא כך ההרים והעמקים השולטים כל כך בחבל הארץ הזה הפכו אותו למקום אטרקטיבי לטייל בו.

קרא עוד

דווקא עכשיו חופשה בצימר בצפון

עורך תוכן צימרים12/08/2014

שמדברים על חופשה בצפון הדבר המיידי שעולה לנו בראש זה צימר בצפון, איך קרה שדווקא חבל הארץ הזה הפך להיות בירת תיירות הנופש בצימרים? ואיך אנחנו התיירים מרוויחים מעובדה זאת? והשאלה החשובה באמת היא מה יש בצימר בצפון שאי אפשר למצוא בצימר באזור המרכז?

קרא עוד