ועדי עובדים וקבוצות נופש 3D

אתר נופש 3D מבית א.ס.י גלובל מביא לכם את "נופש גרופ" המתמחה בהפקה וארגון של ימי כיף, ימי גיבוש, טיולים ונופש לקבוצות בישראל

בשנים האחרונות עולה הביקוש של גופים גדולים וגם קטנים במשק ממיטב החברות והמפעלים לקיים ימי גיבוש וכייף לעובדיו, ובין היתר גם נופש למשפחות החברה. לכן אנו בחברת א.ס.י גלובל הבנו את הצורך והקמנו את "נופש גרופ" על-מנת לענות על צרכי החברות והארגונים ולאפשר לעובדים וקבוצות רבות מכל רחבי הארץ לצאת לימי כייף וחופשה בישראל וכמובן ליהנות מהאיכות הבלתי מתפשרת ומגוון האפשרויות המגוונות.

אז למה לבחור דווקא בנופש גרופ?

אצלנו תכנון נכון מתחיל בחשיבה יסודית ובירור מעמיק מה הם צרכי החברה שרוצה לנפוש, צוות "נופש גרופ" מכירים את מסלולי הטיולים, האטרקציות, והמסעדות ואתרי הלינה המובילים ביותר .הדגש שלנו מתחיל ראשית כל בצוות עובדים מקצועי, איכותי, ויעיל שיכול להציע לכם את השילוב הנכון בחופשה קבוצתית מושלמת. השילוב של הכרת ספקי התיירות והאתרים הטובים ביותר יחד עם ליווי אישי של הקבוצה משלב התכנון ועד לסיום החופשה מייצרים איכות ומקצועיות בלתי מתפשרת.

לכן אם אתם מארגנים:

ימי כיף לחברות, ימי גיבוש לעובדים, נופש בבתי מלון או בצימרים ואטרקציות שטח, אטרקציות אקסטרים מגוונות, ביקור במרכזי מבקרים, סיורים מודרכים, אירועים לעובדים ולחברות ועוד...

השירותים שתקבלו בנופש גרופ:

ארגון והפקת חבילות ימי כיף, גיבוש לעובדים, נופש בבתי מלון או בצימרים, סדנאות וטיולים, מגוון אפשרויות בילוי לעובדים ולקבוצות בכל אזור בישראל.

חשוב לדעת:

כל הפקה של טיול או סתם יום כייף מלווה על ידנו בנציג החברה בשטח יחד עם הקבוצה על מנת לתת פתרונות מיידים לכל בעיה בגמישות ויצירתיות. ברשותנו פורטל אינטרנט בשם נופש 3D המאפשר לכל לקוח לקבל מידע מדויק ואמין על כל מקומות האטרקציות הבילוי והלינה אליו הקבוצה מגיעה. בין היתר אנו אנו מפעילים מרכז מידע טלפוני אשר מאפשר לכל לקוח מידע זמין ומענה טלפוני אודות הקבוצה.

מי הם לקוחותינו?

לקוחות החברה מגיעים ממיטב החברות והארגונים בישראל בינהם אפשר למצוא את: קבוצת דלתא, מש"א אזרחי עובדי צה"ל, הבית החם מקבוצת מכבי, נווה הורים, רשויות מקומיות, חברת ההייטק קומינטו, ועוד גופים וחברות במשק הישראלי.

החזון שלנו:

להיות גורם משמעותי בפיתוח התיירות והנופש לחברות במשק הישראלי, תוך כדי שמירה על מקצוענות, יצירתיות וחדשנות והכי חשוב מבלי להתפשר על מתן שירות אישי ואיכותי לעובדים וחברות, ארגונים וקבוצות.

נופש גרופ – הבחירה הנכונה לחופשה מושלמת! לפרטים והזמנות חייגו: 052-9707140

שלח לנו הודעה