פרסם אצלנו

טלפון: 052-970-7148
דואר אלקטרוני: a@softwareasi.com

למה לפרסם אצלנו?

לפרסם את האתר שלכם? כל פורטל ברשת יודע.... לקדם ולמתג את האתר שלכם? רק בנופש 3 די תמצאו את חבילת המיתוג והקידום הטובה ביותר אז... אם אתה באמת מעוניין לדעת מדוע כדאי לך לפרסם באתר נופש 3 די חשוב שתקרא עד הסוף....

במה שונה האתר נופש 3 די מהאתרים האחרים שנמצאים ברשת?

אתר נופש 3 די נבנה על ידי צוות מתכנתים ומהנדסים בתחום המחשבים והתוכנה אצלנו בחברה, ולא דרך חברות כאלו ואחרות שבונות אתרים, נופש 3 די נבנתה בסביבת פיתוח מהמתקדמות ביותר בעולם, ובנויה לתמוך גם באפליקציה סלולארית שאנו עובדים עליה בימים אלו, בנוסף כל תחזוקת האתר והוספת אפליקציות שונות נעשות על ידי צוות החברה.

  • הבאת טראפיק (כניסות, לידים) איכותי למפרסם על פי פילוח לקוחות פוטנציאליים לפי גיל, סטטוס משפחתי, היסטוריית חיפוש, והעדפות אישיות.
  • לחברה מנגנון לשימור לקוחות (בהיסטוריית הגלישה של הגולש) דבר אשר נותן כלי נוסף בהפצת האתר לטווח ארוך.
  • מנוע חיפוש קל ואינטואיטיבי (שלא חשוב כמה מפרסמים יש באתר המפרסם לא הולך לאיבוד) אשר נותן לגולש בצורה המקסימלית ביותר את הצימר/וילה/מתחם/מסעדה/אטרקציה שהכי מתאימה לו.
  • אתר נופש 3 די הוא האתר היחיד שמשלב בתוכו 3 פרספקטיבות שונות ללקוח שרוצה לבחור את הנופש שלו
    • צילום פנוראמי משולב בסיור וירטואלי בצורת וידאו בתוך המתחם
    • צילום וידאו ערוך בצורה מקצועית אודות המתחם
    • צילום סטילס

מדוע אני צריך גם סיור וירטואלי וגם וידאו לא מספיק תמונות סטילס?

היום בניגוד למה שהיה בעבר הלקוחות חכמים יותר, ובודקים היטב לפני שהם רוכשים/מזמינים מוצר/נופש, לכן אנו בנופש 3 די מעלים את רף החיפוש ומאמינים שלקוח שמתכנן את הנופש שלו ומשקיע לא מעט כסף ירצה לבדוק בצורה האופציונלית ביותר לפני שהוא רוכש

מה הוא הערך המוסף של נופש 3 די מהאתרים האחרים למעט הסיור וירטואלי והוידאו?

אנו בנופש 3 די מאמינים שעל מנת לקדם את המתחם/צימר/מסעדה/אטרקציה איננו יכולים להיות רק "לוח מודעות" אלה לעבוד בשיתופי פעולה עסקיים ומסחריים עם החברות המובילות במשק על מנת לקדם ככל שניתן את כל אותם המפרסמים אצלנו באתר. בנוסף אנו בנופש 3 די נותנים לך תוכנה עם מספר טלפון מיוחד כדי שתוכל לדעת בדיוק כמה שיחות הגיעו אליך דרך הפרסום אצלנו באתר....

ישנם עוד אתרים שנותנים מספר טלפון אז איפה היתרון שלכם?

היתרון שלנו שהמרכזייה אשר יושבת בחוות השרתים שלנו היא שייכת לחברתנו ואין אנו "תלויים" בהסכמים כאלו ואחרים עם ספקים בתחום הזה. בנוסף כל המידע מגובה בחוות השרתים של המרכזייה בנוסף לגיבוי אצלנו.

אז איך עובד מספר הטלפון הזה?

כל שיחה שתגיע דרך האתר שלנו תעבור דרך נתב שיחות ובנוסף תקבל דו"ח מפורט שבו תוכל לבדוק בכל זמן נתון שתרצה כמה שיחות קיבלת באיזה תאריכים מאיזה מספרי טלפון באיזה שעה וכמה זמן דיברתם. ולא פחות חשוב כל מאגר הלקוחות נמצאים אצלך כדי שתוכל לפנות אליהם בהמשך, והכי חשוב..... אתה אפילו לא משלם על התוכנה הזאת – היא חינם עלינו !!!!

צור קשר להצעת פרסום המתאימה לך